کد خبر: ۲۵۲۳۴۲
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۴
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نیمه اول را خیلی بد شروع کردیم، حریف با پرس خوب، خیلی خوب بازی را بسته بود.

جی پلاس، یحیی گل محمدی پس از شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل الوحده امارات در نشست خبری  گفت: نیمه اول را خیلی بد شروع کردیم. حریف با پرس خوب، خیلی خوب بازی را بسته بود.در مجموع نیمه خیلی بدی را پشت سر گذاشتیم و نتوانستیم گردش توپ داشته باشیم. نتوانستیم به بازی سرعت بدهیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم بازی یک طرفه شده بود و موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم که متاسفانه از آنها استفاده نکردیم و در نهایت سه امتیاز را از دست دادیم. فکر می‌کنم با استفاده کردن از فرصت‌های خود نتیجه غیر از این بود و بازی می‌توانست دست کم مساوی شود اما به تیم الوحده تبریک می گویم زیرا با انرژی خوبی بازی کرد و خیلی قوی کار را شروع کرد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: نیمه دوم متفاوت بود و بازی خیلی خوبی انجام دادیم. حداقل لیاقت مان زدن یک گل بود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

گل محمدی درباره اینکه آیا بازیکنانش تمرکز لازم را نداشتند یا الوحده نسبت به قبل قوی تر شده بود، پاسخ داد: گفتم الوحده تیم منسجمی است  که دفاع تیمی را خیلی خوب انجام می‌دهد. امروز هم به دلیل بد شروع کردن بازی تنبیه شدیم و نتوانستیم مسابقه را به کنترل خودمان دربیاوریم. با وجود موقعیت‌های گلزنی این اتفاق نیفتاد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری