کد خبر: ۲۵۲۱۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷
رکنا: مطهری: برخورد باید با کسی باشد که بخواهد عریان بیرون بیاید. حتی اگر کسی روسری خودش را کنار بگذارد، نباید با او برخورد کرد.
به گزارش رکنا، انتخابات1400/علی مطهری که به تعبیر یکی از روزنامه های اصلاح طلب برای جلوگیری از حذف از عرصه سیاست اعلام کاندیداتوری کرده است، در گفتگو با سایت اصلاح طلب رویداد 24 اظهارات جدید و عجیبی را پیرامون حجاب مطرح کرده که با گفته های قبلی مطهری پیرامون حجاب که مورد انتقاد اصلاح طلبان بود متفاوت است.

 طی چند روز گذشته درباره رویه تمرکز اصلاح طلبان بر مسائل زنان و اهل سنت در آستانه انتخابات1400 برای جذب آرای آن گزارش هایی منتشر کرد.

یادآور می‌شود اعلام نامزدی مطهری برای ریاست جمهوری در حالی صورت گرفته که شورای نگهبان صلاحیت او را برای تصدی نمایندگی مجلس هم رد کرد.

 بخش هایی از اظهارات مطهری را در ادامه خواهید خواند:
*من با ساپورت مخالف نبودم. مخالفتم با کسانی بود که فقط با ساپورت در خیابان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آمدند اما کلا وضع حجاب در کشور را قابل قبول می‌دانم و معتقدم مسئله حجاب مسئله اصلی کشور ما نیست.

*حکومت اسلامی قبول نمی‌کند خانم‌ها نیمه عریان به خیابان بیایند اما درباره نداشتن روسری، با جریمه خودروها به خاطر برداشتن یا عقب رفتن روسری هم مخالفم و باید از کنار این مسائل بگذریم. مردم با اراده خودشان حجاب را قبول دارند. اما برخی می‌گویند باید آزاد باشیم. بنابراین معتقدم حجاب الان اختیاری است. حجاب اجباری آن چیزی است که طالبان می‌گفت.

*اگر روزی رییس جمهور شوم، تلاش می‌کنم برخوردهای سختگیرانه نسبت به حجاب را از بین ببرم. برخورد باید با کسی باشد که بخواهد عریان بیرون بیاید. حتی اگر کسی روسری خودش را کنار بگذارد، نباید با او برخورد کرد
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری