کد خبر: ۲۵۱۸۳۵
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰
شجاع خلیل زاده بازی با پرسپولیس را از دست داد؟

وبسایت رسمی الریان در گزارش تمرین روز گذشته این تیم نوشت که لوران بلان سرمربی این تیم به بازیکنان ذخیره گفته که خود را آماده بازی با پرسپولیس کنند.

تیم‌های پرسپولیس و الریان در دومین بازی مرحله گروهی خود، یکی از حساس‌ترین بازی‌های این فصل لیگ قهرمانان را برگزار خواهند کرد. نکته جالب این‌که هر دو تیم تنها دو روز برای تمرین و استراحت فرصت داشتند و همین موضوع کار را برای ریکاوری و تغییرات تاکتیکی سخت کرده است.

تیم الریان دیروز اولین تمرین خود را در حالی برگزار کرد که تمام بازیکنان در تمرین حضور داشتند، اما بازیکنان فیکس به ریکاوری پرداختند و دیگر بازیکنان زیر نظر کادرفنی تمرینات تاکتیکی و کار با توپ را انجام دادند.

با این حال نکته جالب این است که وبسایت رسمی الریان در گزارشی نوشته که لوران بلان سرمربی این تیم به بازیکنان ذخیره تاکید کرده که خود را آماده بازی کنند و به عبارتی قصد استفاده از آن‌ها را در بازی با پرسپولیس دارد.

شجاع خلیل زاده مدافع ایرانی تیم الریان یکی از بازیکنان فیکس این تیم در دیدار با گوا بود و حالا نیمکت نشینی اش در دیدار با پرسپولیس منطقی به نظر نمی‌رسد، اما این نقل قول وبسایت الریان، گمانه زنی‌ها در این باره را افزایش داده است.

خلیل زاده که انگیزه ویژه‌ای برای تقابل با پرسپولیس دارد، امیدوار است تا در این بازی فیکس باشد و توانایی هایش را به هواداران پرسپولیس بار دیگر نشان دهد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری