کد خبر: ۲۵۱۶۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
موارد ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در ایالت ميشيگان آمریکا به شدت افزایش یافته است که این امر ناشی از ظهور گونه انگلیسی ویروس کرونا است.
به گزارش اعتدال به نقل از خبرگزاری صداوسیما از شبکه تلویزیونی سی ان ان؛ تهدید و خطر ناشی از بیماری کووید ۱۹ همچنان در آمریکا بسیار بالاست. با آنکه برنامه گسترده واکسیناسیون کرونا ادامه دارد. یکی از این ایالت‌ها که به شدت با مشکل کرونا دست به گریبان است ایالت میشیگان است.

بار دیگر موارد ابتلا به کووید ۱۹ در این ایالت به شدت افزایش یافته است که این امر ناشی از ظهور گونه انگلیسی ویروس کرونا است. فقط در بیست و چهار ساعت گذشته، بیش از هفت هزار مورد جدید از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در این ایالت ثبت شد. سازمان فدرال مدیریت بحران در آمریکا اعلام کرده است یکصد و شصت نیروی آموزش دیده برای تزریق واکسن کرونا به این ایالت اعزام می‌کند. فرماندار ایالت میشیگان از کاخ سفید درخواست کرده است که واکسن‌های بیشتری برای این ایالت ارسال کند.

پایگاه اینترنتی روزنامه گاردین نیز در مطلبی نوشت: در ایالت میشیگان آمريکا، شمار بیماران بستری در بیمارستان‌ها افزایش یافته است و تخت‌های بخش مراقبت‌های ویژه به سرعت در حال پر شدن است.

بنا بر اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز، هفته گذشته به طور متوسط روزانه هفت هزار و ۲۲۶ مورد ابتلا به کرونا در این ایالت به ثبت رسید و شمار مبتلایان در حال نزدیک شدن به آمار و ارقام بی سابقه ماه نوامبر است. یک مقام بلندپایه بهداشتی این ایالت هشدار داد نظام بهداشت عمومی میشیگان دچار فروپاشی شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری