کد خبر: ۲۵۱۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
در روستای «بره کلک کشماهور» از توابع شهرستان کوهدشت لرستان، دختر و پسری که از سال ۶۸ به همدیگر علاقه داشتند و بخاطر اتفاقاتی به هم نرسیده بودند پس از ۳۲ سال بالاخره با وساطت ریش‌سفیدان و امام جماعت روستا به هم رسیدند و ازدواج کردند.

عروس و دامادی که بعد از ۳۲ سال به هم رسیدند+عکس


به گزارش اعتدال، این عکس در فضای مجازی به ویژه شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و بعضی پایگاه‌های خبری انعکاس زیادی داشت و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

فضای مجازی تمام ساحت‌های حیات بشری را آن‌گونه تحت تأثیر قرار داده است که دنیای ما را در کمیت و کیفیت دچار تحولاتی عمیق ساخته است به نحوی که فضای مجازی به اندازه دنیای واقعی اهمیت پیدا کرده است.


امروزه دنیا در یک پیچ تاریخی قرار گرفته و یکی از مهم‌تریـن پیشران‌های این پیچ، فناوری اطلاعات و ارتباطات به‌عنوان یک فناوری تحول آفرین و پیدایش زیست بوم فضای مجازی است که با تأثیر فزاینده خود در حال شکل دادن به تمام عرصه‌های زندگی حقیقی است به نحوی که امروزه فاصله بین مجاز و حقیقت در این فضا به صفر رسیده است.

با این اوصاف انتشار اخبار و تصاویر مربوط به اتفاقات روز سرعت پیدا کرده و مهم نیست که در کجای این کره خاکی زندگی می‌کنیم، کافی است که عضو یکی از شبکه‌های مجازی باشیم تا در جریان موضوعات ترند آن روز قرار بگیریم. این عکس امروز در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام میان کاربران دست به دست می‌شد و مورد بسیاری از مردم قرار گرفت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری