کد خبر: ۲۵۱۲۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: وضعیت بستری به گونه ای است که کادر درمان به سختی در حال ارائه خدمات هستند و این روزها پیدا کردن تخت خالی در بیمارستان‌ها بسیار سخت شده است.
دکتر علی قمیشی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در دزفول اظهار کرد: این روزها خوزستان درگیر هجمه ویروس کرونا است و کادر درمان دزفول نیز مانند دیگر شهرها با سختی و ناملایمات زیاد، درگیر کنترل بیماری هستند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه تعداد بستری‌ها بالا است، افزود: در حال حاضر ١٨٠ نفر در بیمارستان‌های دزفول بستری هستند و علاوه بر آن، بیماران غیر کووید - ١٩ نیز که به خدمات درمانی مانند عمل‌های اورژانسی و سایر خدمات نیاز دارند در بیمارستان‌ها بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: در حال حاضر وضعیت بستری به گونه ای است که کادر درمان به سختی در حال ارائه خدمات هستند و این روزها پیدا کردن تخت خالی در بیمارستان‌ها بسیار سخت شده است.

وی افزود: کادر درمانی دزفول تحت فشار زیادی هستند؛ نیروهای درمانی باید بیش از حالت معمول و در شرایط سختی به ارائه سرویس بپردازند و از مردم درخواست می‌کنیم که با رعایت پروتکل‌ها، به کادر درمان کمک کنند و سلامتی خود را در معرض خطر قرار ندهند.

قمیشی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: سوشی جدید از ویروس که در خوزستان منتشر شده، سوش انگلیسی است و بسیار مهاجم‌تر و خطرناک است و امکانات ما نیز محدود است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری