کد خبر: ۲۵۱۲۳۳
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷
همین هفته گذشته زمزمه سرمربیگری خورشیدی در تیم ماشین سازی تبریز شنیده می‌شد اما ماشین سازان در سفر به سیرجان این مربی را با خود بهمراه نبردند!
طی حکمی از سوی شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال، مجتبی خورشیدی به‌عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال بزرگسالان منصوب شد!
به گزارش اعتدال به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، طی حکمی از سوی شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال، مجتبی خورشیدی چهره کمتر شناخته شده فوتبال برای اغلب هواداران و فوتبال دوستان کشور، به‌عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال بزرگسالان منصوب شد. پستی که پیش از این در اختیار چهره های سرشناسی همچون مرحوم رنجبر، مهدی محمدنبی، افشین پیروانی، همایون شاهرخی، محمدرضا ساکت، عباس ترابیان و ... بود.

در قسمتی از حکم عزیزی خادم به خورشیدی آمده است: نظر به تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی و به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال بزرگسالان منصوب می‌شوید. موفقیت و بهروزی روز افزون‌تان را در انجام وظایف محوله از خداوند منان خواستارم.

مشخص نیست عزیزی خادم به کدام تجربیات این مربی فوتبال که سطوح بالایی را هم تجربه نکرده ، اشاره دارد! پیش از این در حوزه تیم ملی فوتبال، رضایی به عنوان مدیر رسانه‌ای منصوب شده بود و این دومین حکم عزیزی خادم در مورد تیم ملی بزرگسالان است.

گفتنی است همین هفته گذشته زمزمه سرمربیگری خورشیدی در تیم ماشین سازی تبریز شنیده می‌شد اما ماشین سازان در سفر به سیرجان این مربی را با خود بهمراه نبردند! 

خورشیدی سابقه مربیگری در نفت تهران و پاس همدان را در کارنامه خود دارد. تصویر زیر، قرارداد هفته قبل این مربی برای هدایت تیم ماشین سازی را نشان می‌دهد که ناگهان بدون حضور در حتی یک مسابقه لغو و امروز به صدور حکم سرپرستی تیم ملی تغییر پیدا کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری