کد خبر: ۲۵۱۱۶۵
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۹
رقابتهای مقدماتی سوپر لیگ جودو با حضور 16 تیم در چهار گروه برگزار شد و هشت تیم برتر به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سومین دوره سوپر لیگ جودو باشگاه‌های کشور (جام مدافعان سلامت) از صبح امروز 20 اسفندماه در سالن شهید افراسیابی تهران به صورت متمرکز آغاز شد.

 16 تیم‌ در چهار گروه‌ با یکدیگر به رقابت پرداختند.

گروهA: رعد پدافند سمنان، برق تهران، هیئت جودوی استان البرز، هیئت جودو همدان و هیئت جودو چناران

گروهB: نفت مسجد سلیمان، هیأت جودو استان آذربایجان غربی، تاسیسات ترخان نوشهر و هیئت جودو قم

گروهC: بسیج قم، خانه جودو ملک شهرری و هیأت جودوی سیدآباد

گروهD: خوشگوار مشهد، شاهین تهران، هیئت جودو استان اصفهان و شهید شیخ‌الاسلام چالوس 



نتایج رقابتهای روز اول سوپر لیگ جودو باشگاههای کشور به شرح زیر است:

گروه A:
برق تهران 7_0 هیأت چناران
هیأت البرز 7_0 هیأت همدان
رعد پدافند 7_0 هیأت چناران
هیأت البرز 4_ 3 برق تهران
هیأت البرز 6_1 هیأت چناران
رعد پدافند 7_0 هیأت همدان 
رعد پدافند سمنان 6_1 هیئت البرز 
 برق تهران 4_3 هیئت همدان
هیئت همدان 5_2 هیئت چناران
رعد پدافند هوایی 7_0 برق تهران

رعد پدافند سمنان با چهار پیروزی و هیأت جودوی استان البرز با سه پیروزی اول و دوم گروه A هستند.

گروهB:
نفت مسجد سلیمان 4_3 هیأت قم
تاسیسات ترخان نوشهر 7_0 هیئت آذربایجان
تاسیسات ترخان نوشهر 7_0 نفت مسجد سلیمان 
هیأت قم 5_2 هیأت آذربایجان‌غربی
نفت مسجد سلیمان 5_2 هیأت آذربایجان غربی
تاسیسات ترخان نوشهر 5_2 هیئت قم

تاسیسات ترخان نوشهر با سه پیروزی و نفت مسجد سلیمان با دو پیروزی در جایگاه نخست و دوم گروه خود قرار دارند. 

گروهC:
 شهرری 6_1 بسیج قم 
شهرری 7_0 هیئت سیدآباد
بسیج قم 6_1 هیأت سیدآباد

در این گروه هم خانه‌ی جودوی ملک شهرری و بسیج قم اول و دوم هستند.

گروهD:
خوشگوار مشهد 7_0 شهید شیخ‌الاسلام چالوس 
هیأت اصفهان 4_3 شاهین تهران
شاهین تهران 5_2 شهید شیخ الاسلام چالوس
خوشگوار مشهد 6_1 هیئت اصفهان
خشگوار مشهد 7_0 شاهین تهران
هیئت اصفهان 4_3 شیخ الاسلام چالوس

خوشگوار مشهد با سه پیروزی و هیأت جودوی اصفهان با دو پیروزی به ترتیب اول و دوم هستند.

 در نهایت هشت تیم برتر رعد پدافند سمنان و هیأت جودوی استان البرز از گروه A، تاسیسات ترخان نوشهر و نفت مسجد سلیمان از گروه B، خانه جودوی شهرری و هیأت جودوی استان قم از گروه C و خوشگوار مشهد و هیأت جودوی استان اصفهان از گروه D به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

فردا (پنجشنبه 21 اسفند ماه) در نوبت صبح مرحله یک چهارم نهایی، مرحله نیمه نهایی و فینال در نوبت بعدازظهر برگزار خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری