کد خبر: ۲۵۱۰۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳
سازمان هواشناسی برای امروز و فردا بارش باران در استان تهران و 25 استان دیگر را پیش‌بینی کرد.
مطابق اعلام سازمان هواشناسی ، امروز و فردا در اکثر مناطق کشور شاهد بارش باران و در ارتفاعات شاهد بارش برف خواهیم بود و در روز یکشنبه بسیاری از استان‌ها دچار کاهش شدید دما می‌شوند.

به گزارش اعتدال، بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در اکثر مناطق کشور به جز استان‌های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان هرمزگان، فارس و بوشهر در برخی ساعات، بارش باران، گاهی رعد و برق و در ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش برف پیش‌بینی می‌شود. شدت بارش‌های امروز برای استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و شرق خوزستان خواهد بود.

فردا شنبه 14 فروردین نیز همین وضعیت برای استان‌های ساحلی دریای خزر، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین، اردبیل، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، شمال استان‌های البرز، تهران، سمنان، فارس، کرمان، بوشهر و جنوب استان‌های خوزستان و اصفهان پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، روز یکشنبه در شمال غرب استان‌های ساحلی دریای خزر شمال شرق و برخی مناطق شرق کشور بارش باران پیش‌بینی می شود و روزهای دوشنبه و سه‌شنبه جو نسبتا آرامی در کشور حاکم خواهد بود.

امروز و فردا برای شمال شرق کشور افزایش قابل ملاحظه دما پیش‌بینی شده است، همچنین فردا در شمال غرب سواحل شمالی و نواحی مرکزی کشور و روز یکشنبه در شمال شرق و شرق کشور کاهش دما روی می‌دهد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری