کد خبر: ۲۵۰۸۶۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
هفته‌های قبل پیش بینی کرده بودیم که با انجام سفر‌های نوروزی به طور قطع میزان بیماری کرونا افزایش می‌یابد و اکنون در اکثر استان‌ها روند صعودی بیماری را شاهد هستیم و این افزایش اگر تدبیر نشود و جلوی آن را نگیریم مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد. اکنون میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ۵۶ درصد رسیده که زنگ خطر بزرگی است.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه رعایت شیوه‌نامه بهداشتی به کمتر از ۶۰ درصد کاهش یافته، از روند شیوع بیماری کرونا در کشور در پی سفر‌های نوروزی خبر داد.

به گزارش اعتدال، علیرضا رییسی روز شنبه پس از نخستین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در سال ۱۴۰۰ که با حضور رییس جمهوری برگزار شد، عنوان کرد: هفته‌های قبل پیش بینی کرده بودیم که با انجام سفر‌های نوروزی به طور قطع میزان بیماری کرونا افزایش می‌یابد و اکنون در اکثر استان‌ها روند صعودی بیماری را شاهد هستیم و این افزایش اگر تدبیر نشود و جلوی آن را نگیریم مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد.

افزایش شهر‌های قرمز و نارنجی به ۶۷ شهر/ شاهد افزایش شیوع کرونا در پی سفر‌های نوروزی هستیم/ کاهش رعایت پروتکل‌ها به کمتر از ۶۰ درصدوی ادامه داد: اکنون میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ۵۶ درصد رسیده که زنگ خطر بزرگی است.
 
رئیسی اظهار داشت: شهر‌های قرمز از تعداد ۹ شهر در ۲۵ اسفند اکنون به ۲۳ شهر و شهر‌های نارنجی از ۳۱ شهر به ۴۴ شهر افزایش یافته، همچنین شهر‌های زرد از ۲۵ شهر به ۸۷ شهر و شهر‌های آبی از ۱۱۳ شهر به ۹۴ شهر رسیده است.
 
تکمیل می‌شود...
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۷
0
0
تدبیر و امید و کلید
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری