کد خبر: ۲۵۰۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵

تبلیغات یکی از بخش های مهم در مشاغل امروز به حساب می آید. در صورتی که شما کاری را به تازگی آغاز کرده اید و یا نیاز به معرفی خدمات ومحصولات خود دارید، تبلیغ بهترین راه برای جذب مشتری بیشتر است.


معرفی اپلیکیشن ها در کریپو


وب سایت یکی از بهترین روش ها برای نمایش محصولات و خدماتی است که ارائه می کنیم. علاوه بر نمایش شما می توانید در سایت خود امکان فروش محصولات را نیز قرار دهید. برای تبلیغ سایت خود و بازدید بیشتر شما نیاز به رپورتاژ و بک لینک دارید.

رپورتاژ چیست؟

در واقع رپورتاژ آگهی نیز یک مدل از بک لینک می باشد که به صورت دائمی در یک سایت دیگر قرار داده می شود و از آن سایت به شما لینک داده می شود. زمانی که شما برای خود یک رپورتاژ می گذارید در واقع یک متن با تعداد مشخصی لینک به صفحات داخلی و یا اصلی سایت خود ایجاد می کنید. از این طریق در واقع میزان اتوریتی پیج شما بالا رفته و در گوگل نیز اعتبار بیشتری می گیرید. اما باید در این مورد سعی شود از سایت هایی که دارای اتوریتی و الکسا بالاتر از سایت شما هستند لینک گرفته شود تا به تقویت سایت شما کمک کند.

رپورتاژ رایگان در بعضی از سایت ها وجود دارد شما می توانید محتوا در رابطه با موضوع مورد نظر خود را تهیه کنید و در این سایت ها قرار دهید و از مقاله ای که برای سایت ارسال کرده اید برای سایت خود لینک ایجاد کنید. هر چه تعداد بک لینک های شما بیشتر باشد گوگل رتبه بهتری را به سایت شما خواهد داد.

معرفی سایت کریپو

کرپیو یک وب سایت در زمینه معرفی وب سایت ها و اپلیکیشن ها چگونگی کار با آن ها ، امکانات و خدمات آن ها می باشد. به طور مثال شما می توانید در مورد یک وب سایت خاص اطلاعات بدست آورید و نظرات مردم را در این زمینه بخوانید. همینطور در رابطه با اینکه این سایت ها چه خدماتی را ارائه می کنند و شما چگونه می توانید از این خدمات استفاده کنید و یا محصولات را سفارش دهید نیز در اختیار شما اطلاعاتی قرار داده می شود. در صورتی که این وب سایت ها دارای اپلیکیشن باشند نیز به شما توضیحاتی در این زمینه و چگونگی کار با آن داده می شود.

معرفی اپلیکیشن ها در کریپو

بخش دیگری از کریپو معرفی اپلیکیشن های کاربردی ، بازی و … می باشد. در این بخش شما با اپلیکیشن ها و بازی های جدید و چگونگی کار با آنها و همینطور خدماتشان آشنا می شوید و به راحتی می توانید با آنها کار کنید. به طور مثال ما یک اپلیکیشن را به شما معرفی می کنیم و در رابطه با این اپ تمامی مواردی که برای شما کاربردی است را توضیح می دهیم که شما به چه صورت می توانید از آن استفاده کنید.

مقالات در کریپو

یکی دیگر از بخش های کریپو که اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد مربوط به مقالات می باشد. مقالات این سایت دارای دسته بندی های مختلف از جمله سفر و گردش ، استخدام و کاریابی ، آشپزی و تغذیه ، سلامت و سبک زندگی و همینطور مطالب آموزشی می باشد. شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را در هر زمینه در این سایت پیدا کنید.

در وافع سایت کریپو یک مجله در زمینه معرفی سایت ها ، اپلیکیشن ها و کاربرد آنها است و همینطور مطالب آموزشی زیادی را شما می توانید در این سایت ببینید. علاوه بر این مطلب مورد نظر خود را می توانید در این سایت قرار دهید و به سایت و یا صفحه ای که دوست دارید لینک ایجاد کنید. این مطالب می تواند معرفی خدمات و محصولات شما و حتی یک مقاله باشد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری