کد خبر: ۲۵۰۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
اسدالله بادامچیان در واکنش به اظهارات اخیر احمدی نژاد گفت: بحثی اخیرا درباره آقای حداد عادل مطرح کردند که آسیب آور بود و بیشتر از همه برای خودشان هم آسیب داشت چون مشخص شد فردی دیگر را با آقای حدادعادل اشتباه گرفته است، بدتر اینکه از این موضوع استفاده سیاسی کرد. چه رئیس جمهوری است که این اشتباه را می کند و چه تضمینی هست که بعدها مثلا بایدن را به جای ترامپ اشتباه نگیرد.
به گزارش جماران؛ خبرآنلاین نوشت: دبیرکل حزب موتلفه به تحرکات انتخاباتی محمود احمدی نژاد واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اسدالله بادامچیان در بخشی از نشست خبری خود با اهالی رسانه در پاسخ به سوالی درباره تحرکات انتخاباتی احمدی نژاد، گفت: آقای احمدی نژاد یک شهروند است و افکار خودش را دارد و نامزد شده است، ایشان هم مثل بقیه شهروندان است و تافته جدا بافته ای نیست.

وی گفت: بحثی اخیرا درباره آقای حداد عادل مطرح کردند که آسیب آور بود و بیشتر از همه برای خودشان هم آسیب داشت چون مشخص شد فردی دیگر را با آقای حدادعادل اشتباه گرفته است، بدتر اینکه از این موضوع استفاده سیاسی کرد. چه رئیس جمهوری است که این اشتباه را می کند و چه تضمینی هست که بعدها مثلا بایدن را به جای ترامپ اشتباه نگیرد.

بادامچیان گفت: در اینکه ایشان حق قانونی دارد که خود را مطرح کند، حرفی نیست، حق شورای نگهبان هم هست که تایید کند یا نکند ولی امیدواریم طوری حرف بزند که فضای منفی ایجاد نکند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری