کد خبر: ۲۵۰۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای ‌پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و هم‌اکنون (۱۶ اسفند ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است.
به گزارش ایسنا، پیش‌بینی‌های انجام‌ شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه امروز (۱۶ اسفندماه) با وزش باد مؤثر شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم خواهد بود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌ قبول قرار خواهد گرفت.

با تداوم حاکمیت شرایط ناپایدار جو طی روز روند کاهش غلظت آلاینده‌ها ادامه خواهد داشت بنابراین با وجود افزایش حجم تردد خودروها تا اواخر وقت پیش‌بینی می‌شود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل‌ قبول قرار بگیرد.

صبح فردا (۱۷ اسفند ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و کاهش نسبی تندی باد، غلظت ذرات معلق افزایش ‌پیدا می‌کند و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نیست. به‌تدریج طی روز تندی باد افزایش می‌یابد و سبب پراکندگی آلاینده‌ها خواهد شد.

این وضعیت تا اواخر وقت فردا (۱۷ اسفند ماه)  ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود وزش باد مؤثر برقراری وضعیت قابل‌قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق را به دنبال داشته باشد.

به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۸ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری