کد خبر: ۲۵۰۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
جارد کوشنر که زمانی نزدیکترین معاون ترامپ بود، حالا پس از آنکه رئیس جمهوری سابق کاخ سفید را ترک کرده به ندرت با او در ارتباط است.
به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سی.ان.ان، جارد کوشنر، داماد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا به طرز مشکوکی در نشست مهمی که اخیرا برگزار شد، غیبت داشت.

کوشنر که یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید به شمار می‌رفت، تقریبا در تمامی کارهای ترامپ حضور داشت و به گفته جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا، کوشنر قدرتمندترین معاون ترامپ بود و رئیس جمهوری سابق آمریکا نیز کوشنر را "ستاره من" خطاب می‌کرد.

کارهای مهم کوشنر شامل تحول در استراتژری خاورمیانه، مطرح کردن طرح ساخت دیوار مرزی با مکزیک، رهبری نیروی موازی کووید-۱۹ و کمک به کمپین ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ بود.

به همین دلیل، عدم دعوت از وی برای چنین نشستی که درباره آینده سیاسی ترامپ در آن تصمیم گیری شد، غیرمعمول به نظر می‌رسد. شبکه خبری سی.ان.ان گزارش داده که در این نشست که برای "کمیته اقدام سیاسی محافظه کار" بود افرادی چون بیل استپیان، دن اسکاوینو، دونالد ترامپ جونیور و برد پارسکیل حضور داشتند.

دو منبع ناشناس گفتند که روابط میان ترامپ و کوشنر متشنج است. اما یک منبع دیگر که غالبا با کوشنر گفتگو می‌کند، این مساله را رد کرد که روابط بین دو طرف متشنج است و افزود: کوشنر و ترامپ روز چهارشنبه برای ناهار با یکدیگر دیدار کردند.

یک منبع مطلع درباره زندگی کوشنر نیز به سی.ان.ان گفت که داماد ترامپ به دنبال یک شروع دوباره است.

یکی از همکاران کوشنر در کاخ سفید نیز گفت: این یک تغییر ۱۸۰ درجه‌ای در زندگی کوشنر است. کوشنر مردی است که چهار سال هر کاری را از جانب ترامپ انجام داد. او این شغل را زندگی کرد.

اما حالا کوشنر به ندرت با ترامپ صحبت می‌کند و پس از مراسم تحلیف جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا به همراه همسرش ایوانکا در میامی ساکن شده است.

البته ترامپ بارها کوشنر را مقصر شکستش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا اعلام کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری