کد خبر: ۲۵۰۱۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳
بعد از جدایی فکری نام‌های مختلفی مثل جواد نکونام، امیر قلعه نویی و ... برای هدایت آبی پوشان مطرح شده بود که البته باشگاه‌های فولاد با انتقال نکونام و گل گهر با انتقال قلعه نویی به استقلال مخالفت کرد
نشست شب گذشته مدیران استقلال با تاکید اعضای هیات مدیره این باشگاه روی نام فرهاد مجیدی به جمع‌بندی رسید و امروز پس از مذاکره نهایی روی جزییات، دو طرف به توافق کامل رسیدند.

به گزارش تابناک ورزشی، بعد از استعفای محمود فکری از سرمربیگری تیم فوتبال استقلال، هیات مدیره این باشگاه شبانه تشکیل جلسه داد و در نهایت روی فرهاد مجیدی به جمع بندی رسید تا این مربی دوباره سکان هدایت این تیم را بر عهده بگیرد. مجیدی امروز قرارداد خود را با باشگاه استقلال امضا خواهد کرد.

در حالی که از ساعتی قبل، ابراهیمی مدیربرنامه فرهاد مجیدی برای مذاکره با مدیران باشگاه استقلال وارد ساختمان این باشگاه شده بود، اما تا این لحظه توافقی میان ۲ طرف صورت نگرفته است. شنیده می‌شود مدیران استقلال قراردادی بدون بند و آپشن به مدیربرنامه مجیدی تحویل داده اند، اما او این قرارداد را قبول ندارد و خواستار اضافه شدن چند بند به قرارداد است.

بعد از جدایی فکری نام‌های مختلفی مثل جواد نکونام، امیر قلعه نویی و ... برای هدایت آبی پوشان مطرح شده بود که البته باشگاه‌های فولاد با انتقال نکونام و گل گهر با انتقال قلعه نویی به استقلال مخالفت کرد. مجیدی پیش از حضور فکری در جمع آبی‌پوشان هدایت استقلال را برعهده داشت. گفته می شود ساکت الهامی دستیار مجیدی در دور جدید حضورش در کادرفنی آبی ها خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری