کد خبر: ۲۴۹۹۹۶
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
محمود احمدی نژاد در ادامه اظهارات جنجالی اش اینبار از تهدید به ترورش حرف زده است.
به گزارش همشهری آنلاین، محمود احمدی‌نژاد در پاسخ به سوالی درباره تهدیدش به ترور گفت: ستاد درست می کنند، برنامه تبلیغی درست می کنند برای تخریب دیگران. خوشبختانه سهم من خیلی زیاد است، از زمین و زمان می زنند! چه خبر است؟ چه شده است؟

وی گفت: من هم معتقد هستم که بحث ترور جدی است. خودشان می کشند، خودشان هم مراسم عزاداری برپا می کنند و بعد دیگران را متهم می کنند!

رئیس جمهور سابق گفت: البته من یک جان ناقابلی دارم که فدای ملت ایران است. پای ملت ایران ایستاده ام، پای حقوق ملت ایران ایستاده ام، کوچک ملت ایران هستم. جان ما ناقابل است، فدای ملت ایران، فدای عظمت ایران. بروید و ببینید که آن کانال تلگرامی مال چه کسی است که رسما تهدید کرده است که ما می خواهیم ترور کنیم، پیدا می شود.

وی گفت: البته من مسائل را گفته و تشریح کرده ام چون اطلاع دارم که کجاها، چه کسانی می نشینند و چه تصمیماتی می گیرند. اینها را گفته ام، ضبط کرده ام و در چندین جای مطمئن قرار داده ام. همان هایی را که نوشته ام دنبال کنید، می توانید متوجه بشوید که وابسته به کجاها هستند.

انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
پارسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
0
2
زنده باشی مرد. برو از حضرت آقا عذر خواهی رسمی کن ما هم یکصدا با تو هستیم
علی
|
-
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
0
1
آقای احمدی نژاد چرا فکر میکنی آدم مهمی هستی؟ حالا یه مدتی رئیس جمهور بودی و دوره ات تمام شد ول کن این خیمه شب بازی ها و بچه بازی ها رو برو پی کارت این همه کشور رو به تنش نکشید عقده های حزبی تون رو روی مردم خالی نکنید اگه راست میگی که فدای ملت میشی دست از این بازی ها بردار و واسه ی ملت دردسر ایجاد نکن چه شما و چه هرمسئول دیگه ای که دوره اش تموم شده و خواهد شد
مهدی
|
-
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
0
0
علی آقای عزیز احتمالا شما هم جز4درصدی هستین..ما مردم هیچ گاه زحمات ایشان که باعث خانه داری وایجاد شغل برای کارگران ساختمانی را فراموش نمی کنیم..ریس جمهوری فعلی خوب هست که متاسفانه درنبود مدیریت ونظارت حضرت آقا مقام معظم رهبری در باره گرانی اجناس نظر دادند
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری