کد خبر: ۲۴۹۸۵۵
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷
سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد که تاکنون ۱۱۲ نفر مبتلای قطعی به کرونای انگلیسی در کشور شناسایی شده‌اند که هشت نفر از آنها فوت شده‌اند و این ویروس در 11 استان کشور دیده شده است.
جی پلاس؛ سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: «تاکنون ۱۱۲ نفر مبتلای قطعی به کرونای انگلیسی در کشور شناسایی شده‌اند که هشت نفر از آنها فوت شده‌اند.»

وی افزود: «تاکنون موارد ابتلای قطعی به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان‌های تهران، البرز، قزوین، خوزستان، فارس، گیلان، سیستان و بلوچستان، ایلام، هرمزگان، مرکزی و آذربایجان غربی شناسایی شده‌اند».

امروز همچنین سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام آخرین آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در ایران افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (۷ اسفند ۱۳۹۹) بر اساس معیارهای قطعی تشخیص ۸هزار و ۲۰۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد با این حساب، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۶۰۷ هزار و ۸۱ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: خوشبختانه تاکنون یک میلیون و ۳۷۲ هزار و ۳۰۸ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. همچنین ۳هزار و  ۷۱۲نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری