کد خبر: ۲۴۹۷۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
رییس جمهور گفت: اگر کسی بخواهد توافق بین دولت ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی را مخدوش کند در زمین دشمن بازی کرده و معلوم است اینجا اهداف دیگران اجرا و عمل می شود.
به گزارش اعتدال به نقل ازایسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه امروز (چهارشنبه ۶ اسفند) هیات دولت،‌ اظهار کرد: اصل ۱۱۳ قانون اساسی که رئیس جمهور را مسئول اجرای قانون اساسی می داند، روی دوش من سنگینی می کند.

وی افزود: اصل ۵۷ قانون اساسی تصریح می کند که هیچ قوه ای حق ندارد در امر سایر قوا دخالت کند. ما مداخله نداریم چون قوای سه گانه استقلال دارند.

رییس جمهور در ادامه بیان کرد: توهین به شخص حسن روحانی اهمیتی ندارد، اما توهین به رئیس جمهور درست نیست.

روحانی در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: اگر کسی بخواهد این توافق بین دولت ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی را مخدوش کند در زمین دشمن بازی کرده و معلوم است اینجا اهداف دیگران اجرا و عمل می شود.

وی ادامه داد: اداره کشور پیچیدگی های فراوانی دارد که اجرای آن کار ساده ای نیست و نمی توان با احساسات و هیجانات و فریاد و شعار کشور را اداره و با دشمن مقابله و برنامه ریزی کرد.

رییس جمهور گفت: در قانون اخیر مجلس هم قانون را صد درصد اجرا کردیم، اما هنرمندانه و هوشمندانه به گونه ای عمل کردیم که آژانس هم گفت ایران نمی خواهد همکاری نکند.

روحانی گفت: دولت جدید آمریکا عملیات تروریستی اقتصادی را فورا متوقف کند. ما در برجام حرف می زنیم و بر برجام حاضر نیستیم حرف بزنیم. از این خبرها نیست که بخواهید دو ماده به برجام اضافه کنید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری