کد خبر: ۲۴۹۶۷۹
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
به گزارش اعتدال به نقل از ایرنا از تارنمای العهد، نیروهای رژیم اشغالگر یکشنبه شب محمد ابو جزر را پس از ۱۷ سال حبس آزاد کردند.

بر اساس این گزارش، این اسیر فلسطینی از گذرگاه بیت حانون وارد غزه شد و در بدو ورود مورد استقبال خانواده، مسؤولان جنبش جهاد اسلامی و مجاهدان گردان‌های القدس قرار گرفت.

ابو جزر در سخنانی پس از آزادی اش از زندان گفت: خوشحالی من قابل وصف نیست، اما ناراحت برادران اسیرمان هستم که تنهایشان گذاشتم.

وی افزود: این اسرا امید دارند که متحد باشید به خصوص که انتخابات را پیش رو داریم و می‌بایست برای تقویت ثبات و مقاومت خود که رژیم اشغالگر درصدد سلب آن است با یکدیگر متحد شویم.

اسیر آزاد شده فلسطینی اضافه کرد: پیام زنان و مردان اسیر فلسطینی پیامی قوی به همه کسانی است که تفنگ‌های آنها را در دست دارند که برای آزاد کردن آنها از زندان‌های ظلم صهیونیستی متحد شوند.

پیش‌تر سازمان امور اسرا و آزادگان فلسطینی در آخرین آمارهای خود به مناسبت ۱۷ آوریل ( ۲۹ فروردین) روز اسیر فلسطینی شمار این افراد را ۶ هزار و ۵۰۰ نفر اعلام کرد که ۵۷ نفر از آنان زن و ۳۰۰ نفر کودک هستند و بیش از ۵۰۰ نفر از آنان نیز بدون محاکمه در زندان‌های رژیم صهیونیستی به سر می‌برند.

۱۳ نفر از اسرا نیز نماینده منتخب مردم در مجلس فلسطین هستند که از سوی نظامیان این رژیم بازداشت شده و همه این افراد در ۲۲ زندان در فلسطین اشغالی نگهداری می‌شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری