کد خبر: ۲۴۹۶۳۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹
الیاس نادران که پیش از نیز بارها از سوی اقراد و شخصیت های سیاسی به دروغگویی متهم شده است و شاید جنجالی ترین دروغ وی در مورد صالحی امیری بود که باعث رای عدم اعتماد مجلس به گزینه پیشنهادی وزارت ورزش شد. اینبار نیز متهم به دروغگویی شده است و گویا این رفتار از اصول مورد ادعایی ایشان است
پیرو اظهارات خلاف واقع الیاس نادران در مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها، در خصوص انتخاب بذرپاش به عنوان رئیس کل دیوان محاسباتالیاس ناداران بازهم متهم به دروغگویی شد! کشور، حجت الاسلام نصراله پژمان فر این اظهارات را خلاف واقع دانست.

به گزارش اعتدال، پیرو اظهارات خلاف واقع الیاس نادران در مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها، در خصوص انتخاب مهرداد بذرپاش به عنوان رئیس کل دیوان محاسبات کشور، حجت الاسلام نصراله پژمان فر این اظهارات را خلاف واقع دانست.

در تکذیبیه رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس آمده است:

کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی پیرو شکایت مطرح شده به روند انتخاب رئیس کل دیوان محاسبات کشور، موضوع را در دستور کار قرار داد و جناب آقای مهندس میرسلیم به عنوان مسئول کمیته مجلس کمیسیون اصل ۹۰ آن را پیگیری نمودند.


پس از تحقیقات، گزارش کمیته در جلسه کمیسیون ارائه شد و کمیسیون ضمن دعوت از روسای فعلی و سابق پژوهشکده سامانه‌های هوشمند شهید رضایی و روسای فعلی و اسبق دانشگاه صنعتی شریف، موضوع را مورد بررسی قرار داد که اکثریت قاطع اعضای محترم کمیسیون به صحت فرایند قانونی انتخاب رئیس کل دیوان محاسبات کشور رای دادند.

لازم به ذکر است ادعای نامبرده مبنی بر اعتراف به جعلی بودن گواهی توسط صادرکننده، از اساس تکذیب می‌شود.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۳
0
0
سیاست و صداقت؟ دو سوی یک بُردارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۳
0
1
مثل... دارین صحنه سازی و غلو می کنین
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری