کد خبر: ۲۴۹۵۵۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به بیانیه تازه تروئیکای اروپایی که طی آن، از کاهش تعهدات برجامی ایران ابراز نگرانی کرده و نسبت به آن هشدار داده‌اند، تاکید کرد: تدابیر جبرانی ما پاسخی‌ هستند به نقض‌های ایالات متحده و تروییکای اروپایی.

به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف در توئیتر نوشت: به‌جای فلسفه‌بافی و قرار دادن بار مسئولیت بر دوش ایران، تروئیکای اروپایی/اتحادیه اروپا باید به تعهدات خود عمل کرده و خواستار آن شود که میراث تروریسم اقتصادی ترامپ علیه ایران پایان یابد.

تدابیر جبرانی ما پاسخی هستند به نقض‌های ایالات متحده و تروئیکای اروپایی. اگر از معلول هراسانید، علت را حذف کنید.

ما «اقدام» را با اقدام پاسخ می‌دهیم.»

انتهای پیام
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
0
0
مثل روز روشن است که راهبرد اقدام با اقدام جواد ظریف محکوم به شکست است. چون در اقدام آخر ایران امریکا تمام تحریم ها را دوباره بر خواهد گرداند مانند دو دفعه قبل و اینبار برای بار سوم!. راه حل لغو دائمی تحریما ایجاد یک تهدید اتمی دائمی و عملیاتی علیه اسرائیل است. دیپلماسی سال هاست که شکست خورده است ولی هنوز برخی نمیخواهند قبول کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
0
0
اقای دکتر ظریف هیچ کشوری غیر ازایران در جهان مشت بر سندان نمیکوبد ازاین لجاجت دست بردارید مردم به تنفر از مسئولان رسیده اند و عذری را نمیپذیرند و اجازه نمیدهند معیشت و زندگی شان بازیچه تصمیمات غیر منطقی و غیر متعارف گردد . هر چه سریعتر و بدون شرط و شروط گذاری به هرطریق ممکن با امریکا تعامل کنید و زندگی مزدم را به وضع مطلوب تغییر بدهید
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری