کد خبر: ۲۴۸۸۵۹
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
دژپسند که به لطف دوستانش تا کنون توانسته است از پاسخگویی درباره فاجعه بورس فرار کند، با انتصاب معاون اقتصادی خود به عنوان مدیرعامل جدید بورس قصد داشت بتوان خود را از این مهلکه نجات دهد، اما متاسفانه مشکلات زیرساختی و دخالت هایی که پیشتر اقتصاد دانان نسبت به ان هشدار می دادند، نگذاشته آب خوش از گلوی رئیس جدید هم پایین برود.
به گزارش خبرنگار اقتصادی اعتدال، شاخص سهام بورس تهران امروز ه م با سیر نزولی کار خود را آغاز کرد با ریزش 18 هزار واحدی در عرض بورس با رئیس جدید باز هم سقوط کرد / ریزش شاخص به زیر 1 میلیون و 200 هزارکمتر از ده دقیقه ابتدایی رکورد خاصی برای خود زد.

ریزش شاخص هر چند تا حدود سه هزار واحد جبران شده است و برخی امیدوار به معاملات امروز هستند اما واقعیت این است که رفتن رئیس قبلی و آمد رئیس جدید هم تاثیری بر کلیت بازار سرمایه نگذاشته است  ریزش های خرواری نشان از تداوم بی اعتمادی سهامداران به برس است. نگرانی زا تلاطم های اقتصادیف افزایش قیمت ارز یا کاهش آن  و صدها پارامتر دیگر!


از ساعت 10 امروز صبح هم جمعی از سهامداران دست به تجمع اعتراضی علیه سیاست های دخالتی در بورس زده اند و مدعی هستند که حقوقی با سرمایه های آنها بازی کرده اند و رئیس جمهور و سایر مسئولان را برای دعوت به باتلاق بورس مقصر می دانند.

شاخص بورس تهران تا ساعت 11 امروز با ریزش حدود 14 هزار واحدی به مرز یک میلیون و دویست هزار خود را رسانده است. شاخص هم وزن هم با افت 2688 واحدی به عدد 424,182 خود را رسانده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری