کد خبر: ۲۴۷۷۱۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۵
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس نهم و دهم مطرح کرد؛
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس نهم و دهم گفت: همیشه یک سوال وجود دارد اینکه چرا با احمدی نژاد برخورد نمی شود و این سوال بی پاسخ مانده است.

«غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی»، عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس نهم و دهم، در گفتگو با برنا در رابطه با اظهارات اخیر محمود احمدی نژاد مبنی بر اینکه مجلس نهم موضع سیاسی با دولت او در پیش گرفته بود، گفت: ادعاهای اخیر احمدی نژاد در همه حوزه ها اعم از سلامت، واکسن کرونا، هدفمند کردن رایانه ها و مسایل سیاسی، صرفا برای مطرح شدن او در جامعه است. او از یک کوپن سوخته رسانه ای استفاده می کند. احمدی نژاد واقف است که صحبت ها و ادعاهایش صحت ندارد و برای هیچ یک سندی ندارد. 

او ادامه داد: مجلس نهم کار خود را انجام می داد اما احمدی نژاد زمانی که نمی توانست کار خود را به سرانجام برساند، تنش و درگیری ایجاد می کرد، شیوه احمدی نژاد دعوا راه انداختن بود و با شلوغ کاری اصل موضوع را به حاشیه می برد. اگر نگاهی به بودجه سنواتی مجلس نهم در هر چهار سال بیاندازیم، متوجه می شویم که احمدی نژاد تقریبا بی‌اعتناترین رییس جمهور به مصوبات مجلس بود. احمدی نژاد همیشه دست پیش را می گرفت تا پس نیفتد. 

جعفرزاده ایمن آبادی مطرح کرد: روحیه بارز او قانون گریزی و عدم توجه به قانون بود، او با صراحت بیان می‌کرد که قانون را قبول ندارد موضوعی که در برنامه پنجم مطرح کرد. در زمان احمدی نژاد مجلس‌ نهم به علت مراعات حال کشور تلاشش بر این بود تا فضا را تعاملی کند و تنش را به حداقل برساند. 

عضو کمیسیون برنامه بودجه در مجلس نهم و دهم گفت: در یکشنبه سیاه احمدی نژاد از قبل فیلمی را با بداخلاقی و ناجوانمردانه تهیه کرد و بدون اجازه آن را در مجلس پخش کرد و استارت تنش را زد. احمدی نژاد‌ محور ایجاد تنش در یک شنبه سیاه و تلخ کردن کام ملت بود او در قبال همه کارشکنی های خود، هزینه بر دست کشور و نظام گذاشت. همیشه یک سوال وجود دارد اینکه چرا با احمدی نژاد برخورد نمی شود و این سوال بی پاسخ مانده است.


گفتنی است؛ اخیرا محمود احمدی نژاد در مصاحبه ای، به مجلس نهم که در سال‌های پایانی دولتش بالاترین تنش‌ها را با آنها تجربه کرد خرده می‌گیرد، در حالی که صاحبان کرسی بهارستان در دوران دولت نهم و دهم همراهان او در انتخابات ۸۴ و ۸۸ بوده‌اند. احمدی‌نژاد در این مصاحبه تاکید دارد که مجلس به واسطه میزان مشارکت و حد نصاب رای، نماینده اقلیت است و ساختارها باید تغییر کند. او بارها تاکید کرده که مجلس در قبال او موضع سیاسی داشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری