کد خبر: ۲۴۶۷۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳
تکلیف قراردادم مشخص نیست اما
بعد از اینکه سیامک نعمتی نیز به نتیجه لازم در خصوص قراردادش با باشگاه پرسپولیس دست نیافت، طی روزهای اخیر شایعات زیادی درباره احتمال پیوستن وی به استقلال شکل گرفت.

به گزارش اعتدال، نعمتی که یکی از مهره‌های مورداعتماد یحیی گل محمدی محسوب می‌شود و در لیگ قهرمانان نیز توانست نمایشی درخشان از خود به جا بگذارد، با توجه به قراردادش باید برای ادامه همکاری با پرسپولیس به توافق دست یابد. موضوعی که از سوی رسول پناه به عنوان مدیر قبلی سرخ‌ها دنبال نشد تا شایعاتی درباره تکرار سرنوشت شجاع خلیل زاده شکل گیرد. تداوم این شایعات حتی باعث انتشار اخباری مبنی بر مذاکرات وی با استقلال نیز شد که اکنون با واکنش این بازیکن همراه شده است.

واکنش سیامک نعمتی به شایعه حضو‌ر در استقلال 

نعمتی با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش ضمن اشاره به عدم توافق در شرایط فعلی با باشگاه، مدعی شده هیچ گاه تصمیمی که باعث ناراحتی هواداران (حضور در استقلال) شود نخواهد گرفت.

هیچ وقت تصمیمی نمی‌گیرم که باعث ناراحتی شما هواداران دوست داشتنی مون بشه. پرسپولیس به من همه چی داد. پرسپولیس برای من یعنی عشق و بزرگی
در سال گذشته به دلیل علاقه‌ام به پرسپولیس و اعتماد هیات مدیره و مدیرعامل یک فصل دیگر تمدید کردم ولی با شرایط و توافقات جدید که متاسفانه با وجود اینکه فرست کمی تا شروع فصل باقی ماده هنوز تکلیف قراردادم مشخص نشده.


پرسپولیس در شرایطی که در نقل و انتقالات تابستانی موفق به جذب هفت بازیکن شده، تاکنون کریستین اوساگوآنا، علیرضا بیرانوند، آنتونی استوکس، علی علیپور، مهدی ترابی و شجاع خلیل زاده را از دست داده است.


یحیی گل محمدی که با دستیابی به موفقیت بزرگ در لیگ قهرمانان توانسته تیمش را به فینال آسیا برساند، پیش از این و در دوره مدیریت مهدی رسول پناه خواهان برطرف شدن مشکلات قراردادی و مالی بازیکنانش شده بود تا تیمی کامل را برای حساس‌ترین مسابقه تاریخ این باشگاه در اختیار داشته باشد. اکنون با شرایطی که سیامک نعمتی در خصوص قراردادش اعلام داشته، باید دید جعفر سمیعی، مدیرعامل جدید پرسپولیس چه اقدامی برای حل مشکل و توافق با این بازیکن در اولین اقدام خواهد داشت. 

نعمتی در این فصل توانسته در پست مدافع راست نیز به بازیکنی مورد اعتماد و قابل اتکا برای یحیی گل محمدی تبدیل شود و باید دید آیا او نیز مسیر شجاع خلیل زاده را در پیش خواهد گرفت یا به توافق برای ادامه همکاری با این تیم دست خواهد یافت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری