کد خبر: ۲۴۶۰۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
بوشهر نماینده بوشهر گفت: اعتماد مردم یک سرمایه‌ بسیار ارزشمند برای نظام است که نمی‌توان از آن غافل شد و این مهم زمانی ایجاد می‌شود که مردم احساس کنند به مشکل آنان رسیدگی می‌شود.

عبدالکریم جمیری در نشست بررسی مشکلات دهستان انگالی شهرستان بوشهر گفت: حضور فعال مدیران اجرایی در جلسات بررسی بخش‌های مختلف این استان و اهتمام جدی به حل مسائل مردم این مناطق، سبب ایجاد اعتماد عمومی به نظام می‌شود.

وی افزود: اعتماد مردم یک سرمایه‌ بسیار ارزشمند برای نظام است که نمی‌توان از آن غافل شد و این مهم زمانی ایجاد می‌شود که احساس کنند به مشکل آنها رسیدگی و حل می‌شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز کشور در شرایط دشوار تحریم و موانع قرار دارد، لذا مدیران روحیه خدمتگزاری به مردم را به عنوان تکلیف خود و یک حرکت جهادی و انقلابی متناسب با جنس انقلاب در دستور کار قرار دهند.

جمیری خاطرنشان کرد: ضروری است که مسائل پس از شناسایی دسته‌بندی و سپس اولویت‌بندی شود تا مسیر و شیوه همکاری استاندار، فرمانداران، نمایندگان و مدیران ترسیم و به حل سریع‌تر مشکلات و رفع کمبودها کمک شود.

وی بیان کرد: در این راستا حضور و پاسخگویی مدیر دستگاه‌هایی که مسائل مورد بررسی این جلسات در حوزه اختیار آنها قرار دارد ضرورت دارد، چرا که اینگونه نشست‌ها نه برای توجیه و دفاع از عملکرد، بلکه برای یافتن راه‌حل برای رفع مشکلات است.

حل بحران‌های سیل و هجوم ملخ

فرماندار بوشهر نیز در این نشست عنوان کرد: این‌گونه جلسات با حضور دهیاران و شوراها، مدیران و نماینده مردم در مجلس بسیار موثر و مطلوب است.

عباس جمشیدی از مدیران اجرایی خواست در صورتی که مساله‌ای در سطح دستگاه حل نمی‌شود به فرمانداری، استانداری و نماینده مجلس ارجاع کنند تا هر یک در حوزه فعالیت خود فرآیند را تسهیل کنند و به آن جنبه عملیاتی دهند.

وی با تقدیر از فعالیت و یاری شوراهای اسلامی روستا و دهیاران در حل بحران‌های سیل و هجوم ملخ، ادامه داد: طی سال‌های اخیر شوراها در مدیریت و حل مسائل و بحران‌ها بیش از محدوده وظایف تعریف شده‌ی خود با فرمانداری‌ها مشارکت و همکاری داشته‌اند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری