کد خبر: ۲۴۵۱۶۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
این آقایان که پیشتر رییس‌جمهوری بودند و حالا به دنبال کاندیداتوری مجدد هستند بدانند هر هنری که داشتند نشان دادند پس بهتر است برای انتخابات بعدی نه خود و نه شورای نگهبان را به زحمت نیندازند.
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: این آقایان که پیشتر رییس‌جمهوری بودند و حالا به دنبال کاندیداتوری مجدد هستند بدانند هر هنری که داشتند نشان دادند پس بهتر است برای انتخابات بعدی نه خود و نه شورای نگهبان را به زحمت نیندازند.

حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سخنان اخیر سخنگوی شورای نگهبان درباره ثبت‌نام نکردن مجدد افرادی که پیش از این ردصلاحیت شده‌اند، اظهار کرد: این سخن شورای نگهبان سخن به حقی است. کسانی که در نظام کار می‌کردند و سالیان دراز فعالیت داشتند و تجربه کاری و سوابق حضورشان در نظام توسط بررسی‌هایی که این شورا در کنار استعلام دستگاههای چهارگانه انجام داده، رد شده است دیگر دلیلی ندارد که مجددا بیایند و هم هزینه‌های نظام را بالا ببرند و هم شرایط را ملتهب کنند.

وی افزود: شورای نگهبان اهل این نیست که براساس هوا و هوس کسی را ردصلاحیت کند. بنابراین مثبت و منفی‌بودن صلاحیت افراد یاد عدم‌احراز آن، کاملا بر اساس گزارشات مستند است.

این عضو جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: این اصرار مجدد بر حضور از سوی عده‌ای نشان می‌دهد که آنان فقط باعث می‌شوند همه این پروسه بررسی صلاحیت تکرار شود و هزینه مجدد بر دوش شورای نگهبان قرار گیرد.

ابراهیمی تصریح کرد: این افراد هر هنر و خلاقیتی که داشته‌اند چه در قامت ریاست جمهوری و چه سایر مسئولیت‌ها به کار بسته‌اند و دیگر بعد از هشت سال در قدرت بودن، الان ابتکاری ندارند که ایجاد تحول کنند.

وی افزود: پس بگذارید که افرادی که مبتکر، جوان و تازه‌نفس هستند و شورای نگهبان صلاحیت آنان را احراز کرده بیایند و تحولی ایجاد و مشکلات مردم را کمتر کنند.

این عضو جامعه روحانیت گفت: از آغاز تاکنون روسای جمهوری شعارهایی که دادند را نتوانستند به طور کامل عملی کنند. مگر یک رییس جمهوری که آمد سخنان خوبی گفت اما دشمنان او را ترور کردند و نگذاشتند کارش ادامه پیدا کند و گرنه این آقایان هر هنری داشتند نشان دادند پس بهتر است برای انتخابات ۱۴۰۰ نه خود را به زحمت بیندازند و نه شورای نگهبان را.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
فرهاد
|
United States
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۸
0
1
شماها از احمدی نژادمیترسن که اگربیاد
دستتون غارتگری بیت المال کم میشه احمدی نژادهمون کسی هست
تمام غارتگران بیت المال فاسدهای کشور را از سره راه ملت برداشتن کدوم قانونی
بشماهااجازه داده مادام العمر صندلی تکیه بزنی اون
هرکاری بکنی آشکارخواهدکرد
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۸
0
1
جامغه روحانیت خداوکیلی شما چطور ایا شما هر هنری را که داشتید و تا الان اجرا کرده اید فکر می کنید باز مردم منتظر هنرنمایی شما هستند؟؟؟!!!
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری