کد خبر: ۲۴۵۰۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۷
بایرن مونیخ نمایشی فراتر از تصور داشت و به نظر باید آنها را بخت اول قهرمانی در لیگ قهرمانان دانست.
بایرن مونیخ نمایشی فراتر از تصور داشت و به نظر باید آنها را بخت اول قهرمانی در لیگ قهرمانان دانست.

به گزارش اعتدال، بایرن مونیخ موفق شد تاریخسازی کرده و در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با نتیجه باورنکردنی 2-8 بارسلونای مدعی را مغلوب کند. شاگردان هانسی فلیک که در ماه های اخیر عملکردی فوق العاده ارائه داده و دو گانه داخلی را نیز فتح کرده بودند، امشب بی رحم تر از همیشه مقابل رقیب اسپانیایی ظاهر شده و 90 دقیقه تمام به طرز عجیبی روی دروازه بارسا خیمه زده بودند.

این اولین بازی بود که تیمی در مرحله حذفی لیگ قهرمانان در یک بازی موفق به زدن هشت گل میشد. بایرن مونیخ رکورد بیشترین گل زده در یک فصل تاریخ خود را با 152 گل شکست و البته حداقل یک بازی دیگر برای بهبود این رکورد نیز فرصت دارد.

تیم هانسی فلیک در ماه های اخیر معمولا با تعداد گل های فراوان رقبای خود را مغلوب می کند، اما کمتر کسی تصور می کرد این اتفاق مقابل بارسلونا نیز رخ بدهد و حالا بایرن یکی از شیرین ترین پیروزی های تاریخ خود را کسب کرده است. به نظر می رسد به احتمال فراوان حریف این تیم در مرحله نیمه نهایی منچسترسیتی خواهد بود و آنها همچنان مسیر دشواری برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان دارند، اما حتی اگر این هدف هم محقق نشود، نمی توان کتمان کرد بایرن این فصل یکی از جذاب ترین و بهترین تیم های تاریخ لیگ قهرمانان بود.

 

 

 

 

 

 

 


نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری