کد خبر: ۲۴۴۸۸۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
سرمربی یوونتوس در تیم منتخب خود ستاره پرتغالی را قرار نداد.
سرمربی یوونتوس در تیم منتخب خود ستاره پرتغالی را قرار نداد.

به گزارش اعتدال و به نقل از مارکا، باشگاه یوونتوس سکان را چرخاند و روی سرمربی شرط بندی کرد که بدون تجربه است. بانوی پیر برای هدایت تیم خود آندره پیرلو را انتخاب کرد. هافبک سابق یوونتوس دو سال پیش در نیویورک سیتی از فوتبال خداحافظی کرد. او اکنون تلاش خواهد کرد تا چهره تیم حکمران فوتبال ایتالیا را تغییر دهد. همچنین انتظارات را در رقابت های اروپایی برآورده کند. یوونتوس در این فصل هم در لیگ قهرمانان نتوانست کاری از پیش ببرد که منجر به اخراج مائوریتسیو ساری شد.

پیرلو تیم فوق العاده ای در اختیار دارد که مدیرانش می خواهند برخی از پست ها را هم تقویت کنند. رهبر یوونتوس فراتر از جانلوئیجی بوفون و جورجو کیه‌لینی بدون شک کریستیانو رونالدو است. مهاجم پرتغالی سومین سرمربی خود را در تیم تورینی تجربه خواهد کرد. پیش از ساری، آلگری هدایت یوونتوس را بر عهده داشت.

سرمربی ایتالیایی زمانی که قراردادش را با بانوی پیر امضا کرد درباره رونالدو گفت: او یک الگو برای همه است. در ایتالیا یوونتوس فرازمینی است. ارزش رونالدو تنها به گل هایش نیست بلکه او الگویی در زمین است و در تمرینات فوق العاده است.

با این حال پیرلو در یک مصاحبه با دیلی میل در سال ۲۰۱۵ مهاجم پرتغالی را در میان تیم محبوب خود قرار نداد اما لیونل مسی در این ترکیب حضور داشت. در آن سال پیرلو یوونتوس و اروپا را ترک کرد تا سه سال در لیگ MLS بازی کند.

در ترکیب محبوب پیرلو، بوفون دروازه‌بان است، کافو، فابیو کاناوارو، پائولو مالدینی و فیلیپ لام مدافع هستند، میانه میدان را جنارو گتوزو، پل اسکولز، ژاوی ارناندس و کاکا تشکیل می دهند و در خط حمله مسی و فیلیپو اینزاگی حضور دارند.

پیرلو بارها به تمجید از مسی پرداخته است. او در یک مصاحبه گفته بود که مسی بازیکن بزرگی است. همیشه آن را نشان داده است و همچنان این کار را انجام می دهد. یکی از بهترین های جهان محسوب می شود.

اکنون سرمربی ایتالیایی در یوونتوس هم یکی از بهترین های جهان مانند رونالدو را در اختیار خواهد داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری