کد خبر: ۲۴۴۱۲۶
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

صبح دیروز گفت و گویی از علی صوفی فعال سیاسی اصلاح طلب منتشر شد که در آن به نقل از وی گفته شده بود «اسحاق جهانگیری کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ می شود» اما حالا او مى گوید: من هیچ گاه نگفتم جهانگیری کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ می شود.

خبرنگار دیده بان برای بررسی و صحت و سقم اظهارات مطرح شده موضوع را از نزدیکان معاون اول رئیس جمهور پیگیر شد. آنها ضمن رد شایعه کاندیداتوری اسحاق جهانگیری بر این نکته تاکید کردند وی به هیچ عنوان قصد کاندیدا توری در انتخابات ۱۴۰۰ را ندارد.

علی صوفی نیز در واکنش به مصاحبه منتشره به نقل از او، ضمن رد گمانه زنی ها گفت: من به خبرنگار نامه نیوز گفتم که در روزنامه آفتاب یزد یا اعتماد اگر اشتباه نکنم چون دقیقا حضور ذهن ندارم، خواندم که آقای جهانگیری اعلام کاندیداتوری کرده اند.

ایشان این قسمت را حذف کرده اند و نگفتند. حتی در رابطه با آقای واعظی هم عنوان کرد که من گفتم در یک روزنامه دیدم تحلیلی از وضعیت دفتر رئیس جمهور کرده بود و عنوان کرده بود که آقای واعظی برای کاندیداتوری ۱۴۰۰ آماده می شود.این قسمت را در مصاحبه آورده است اما در مورد دکتر جهانگیری این قسمت را حذف کرده است.

وی افزود: من هیچ اطلاع و ارتباطی با دکتر جهانگیری ندارم و این شایعه شیطنت خبرنگار بوده است و من رسما این خبر را تکذیب می کنم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری