کد خبر: ۲۴۴۰۶۵
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
زنی که خواهر خود را با نوشیدنی مسموم به قتل رسانده است، در بازجویی‌های پلیسی به جرمش اعتراف کرد.
زنی که خواهر خود را با نوشیدنی مسموم به قتل رسانده است، در بازجویی‌های پلیسی به جرمش اعتراف کرد.

به گزارش اعتدال، تحقیقات درباره این پرونده زمانی آغاز شد که کارآگاهان جنایی استان فارس در جریان مرگ مشکوک دختری در خانه‌اش قرار گرفتند. مأموران وقتی به محل رفتند، پیکر بی‌جان دختری ۳۰‌ساله به نام مهشید را مشاهده کردند که هیچ اثری از جراحت نداشت. از سویی هیچ نشانه‌ای از ورود غریبه به خانه نیز مشهود نبود؛ به‌همین‌دلیل علت مرگ مهشید در هاله‌ای از ابهام ماند تا اینکه کارشناسای پزشکی قانونی جسد را تحویل گرفتند و بعد از آزمایش‌های تخصصی اعلام کردند دختر جوان بر اثر مسمومیت جان خود را از دست داده است.

شواهد به‌دست‌آمده حکایت از آن داشت که مهشید به قتل رسیده است. از سویی تردیدی وجود نداشت که قاتل فردی آشناست که به‌راحتی توانسته خوراکی مسموم را به این دختر بدهد. وقتی مأموران درباره زندگی شخصی مقتول تحقیق کردند، پی بردند او از مدتی قبل با یکی از خواهران خود به نام مهدیس اختلاف داشت. به‌این‌ترتیب مهدیس بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او ابتدا ارتکاب قتل را انکار کرد و گفت از علت مرگ خواهرش هیچ اطلاعی ندارد. او در بازجویی‌های تخصصی در نهایت در بن‌بست قرار گرفت و به ارتکاب جنایت اقرار کرد. مهدیس گفت: از مدتی قبل با خواهرم اختلاف داشتم و از او کینه به دل گرفته بودم، به‌همین‌دلیل نقشه قتلش را طراحی کردم.

روز حادثه مقداری سم خریدم و آن را در آبمیوه ریختم. بعد به خانه خواهرم رفتم و با او مشغول صحبت شدم. سپس آبمیوه مسموم را به او دادم، مهشید بعد از نوشیدن آبمیوه بی‌حال شد. بعد از چند دقیقه اطمینان پیدا کردم او جانش را از دست داده و نقشه‌ام اجرا شده است؛ به‌همین‌دلیل سریع خانه را ترک کردم تا ردپایی از خودم بر جا نگذارم. بنا بر این گزارش متهم در‌حال‌حاضر در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او برای روشن‌شدن جزئیات جنایت ادامه دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری