کد خبر: ۲۴۴۰۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
دخالت حمیداوی در مسائل فنی و ترکیب شهرخودرو باعث استعفا و جدایی سرآسیایی در این تیم شد و باید دید حالا باخت اول بختیاری‌زاده با تیمش دوباره سبب می‌شود که ترکیب شهرخودرو با نظر حمیداوی وارد زمین شود یا خیر.
دخالت حمیداوی در مسائل فنی و ترکیب شهرخودرو باعث استعفا و جدایی سرآسیایی در این تیم شد و باید دید حالا باخت اول بختیاری‌زاده با تیمش دوباره سبب می‌شود که ترکیب شهرخودرو با نظر حمیداوی وارد زمین شود یا خیر.

به گزارش اعتدال، دیشب شهرخودرو در اولین رویارویی خود تحت هدایت سهراب بختیاری‌زاده، سرمربی این تیم با نتیجه ۲ بر یک مغلوب پارس جنوبی جم شد تا مربی سابق تیم ملی امید بداند که کار سختی در یکی از تیم‌های مدعی کسب سهمیه دارد.

البته سختی کار بختیاری‌زاده تنها مسائل فنی و جنگیرن با رقبای بیرون زمین و لیگ برتری نیست و او باید با مالک جنجالی باشگاهش نیز کنار بیاید. اتفاقی که بعد از کش و قوس‌های فراوان برای مجتبی سرآسیایی نیافتاد و او تصمیم گرفت از هدایت شهرخودرو استعفا دهد.

سرآسیایی در مصاحبه‌ای که با ایسنا داشت، سربسته این موضوع را تایید کرد و تنها به خاطر سمت جدیدش در باشگاه لیگ برتری گل‌گهر یعنی دستیاری مجید جلالی، حاضر به باز کردن ماجرا نشد.

پیگیری‌های ایسنا نشان می‌دهد حمیداوی، مالک شهرخودرو پس از نتیجه نگرفتن این تیم در آسیا تصمیم به مشورت دادن و دخالت در مسائل فنی و ترکیب تیم سرآسیایی می‌کند. اتفاقی که در یکی دو بازی اولیه بعد از کرونا با مدارای سرآسیایی به خیر می‌گذرد اما سرمربی وقت نماینده مشهد دیگر نتوانست این موضوع را تحمل کند و از جمع بازیکنانش خداحافظی کرد. دخالت مدیران و مالک باشگاه در گذشته فوتبال دنیا و به خصوص ایران وجود داشته اما چند سالی است که این کار از مد افتاده و مدیران سعی می‌کنند بهانه دست مربیشان ندهند اما گویی حمیداوی هنوز به این سنت وفادار مانده و دوست دارد تیمش با ترکیبی که می‌خواهد مقابل حریفان بایستد تا شاید رحمتی مجبور نشود یک تنه جور کل تیم را برای پیروزی بکشد.

نکته مهمتر این است که باید دید سهراب بختیاری‌زاده جوان در نخستین تجربه لیگ برتری خود می‌تواند با مالکی که دوست دارد بازیکنان با سلیقه خودش داخل ترکیب قرار بگیرند، کنار بیاید یا نه. البته باید به این نکته هم اذعان نمود که حمیداوی در این ۲ سال زحمات زیادی برای نماینده مشهد کشیده و این تیم را از یک تیم میانه جدولی به یک تیم مدعی تبدیل کرده و نخستین سهمیه آسیایی تاریخ فوتبال مشهد را کسب کرده است اما آیا این‌ها دلیل دخالت یک مدیر در کار سرمربی می‌شود؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری