کد خبر: ۲۴۳۹۰۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
شماری از کارشناسان و تکنیسین‌های آزمایشگاه ویروس‌شناسی ووهان راز منشاء شیوع ویروس کرونا را افشا کرده‌اند.
روزنامه نیویورک پست به نقل از استیو بنن فعال سیاسی راست گرای آمریکایی خبر داد، شماری از کارشناسان و تکنیسین‌های آزمایشگاه ویروس‌شناسی ووهان راز منشاء شیوع ویروس کرونا را افشا کرده‌اند.

به گفته بنن، شماری از دانشمندان و کارشناسان آزمایشگاه ویروس‌شناسی ووهان چین که موفق شدند به اروپا و آمریکا بگریزند اطلاعات تکان‌دهنده ای در مورد منشاء ویروس کرونا در اختیار سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای میزبان خود قرار داده‌اند.

بنا بر گفته این دانشمندان، شیوع ویروس کرونا در اواخر ماه دسامبر از داخل موسسه تحقیقات علوم ویروس‌شناسی ووهان چین آغاز شده است.
 
این مسئول سابق دولت آمریکا در ادامه گفت: من تعدادی از افراد فراری از چین را می‌شناسم، آنها اکنون در حال همکاری با اف‌بی‌آی هستند تا آنچه که در موسسه تحقیقاتی ووهان رخ داده به طور کامل مشخص شود.
 
او خبر داد، شمار زیادی از کارمندان شاغل در آزمایشگاه ووهان و البته آزمایشگاه‌های دیگر چین به غرب گریخته‌اند و در مورد دست داشتن حزب کمونیست چین در شیوع این ویروس اطلاعاتی ارائه می‌کنند.
 
به زعم مشاور سابق دونالد ترامپ، اطلاعاتی که بعدها منتشر خواهد شد مردم را غافلگیر خواهد کرد.
 
او در ادامه ادعایش افزود: این افراد تا زمان اتمام بازجویی سرویس‌های اطلاعاتی آمریکایی و اروپایی اجازه ندارند با رسانه‌ها گفت‌وگو کنند، اما باید گفت دلایل بسیار قانع‌کننده‌ای در مورد دخالت چین در شیوع این ویروس به دست آمده است.
 
بنن تاکید کرد: در اینکه منشاء شیوع این ویروس این مرکز بوده شکی نیست، اما هنوز مشخص نیست ویروس به دلیل یک اشتباه غیرعمد (انسانی) سرایت پیدا کرده یا وقوع اختلال فنی در آزمایشگاه باعث آن شده است.
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۶
0
0
به نظر شما مثلا کشوی مثل چین می تواند این ویروس را تولید نماید ؟
اگر فکر کنید کشوری غیر از آمریکا ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۶
0
0
این خبر دیگه قدیمی است و تازه از ته چاه در آمده
کشورهای ایتالیا اسپانیا برزیل و روسیه مدتی پیش اعلام کردند که در نمونه های فریز شده آزمایشگاهی تصفیه آب و فاضلاب شهری کووید ۱۹به ده ماه تا یکسال قبل در اروپا بر میگردد
خبرهای قدیمی که چندین ماه قبل از سایت هایی ترجمه شدند را مجدداً به روز نکنید بیماری روانی کرنا کرنا از کووید۱۹خطرناکتر و مهلک تر است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۶
0
0
کرونا، تعادل زندگی مردمان سراسر جهان را بهم ریخت،و ضربه ی جبران ناپذیری را به همه کشورهای جهان از نظر اقتصادی،علمی،اجتماعی ،فنی،صنعتی و...زد!
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری