کد خبر: ۲۴۳۷۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
مدیرعامل پارس جنوبی جم می گوید نامه رئیس سازمان لیگ مبنی بر اینکه استقلال حتما باید مقابل پارس جنوبی بازی کند، وجود دارد و رای کمیته انضباطی مبنی بر تکرار بازی یک طرفه است.
مدیرعامل پارس جنوبی جم می گوید نامه رئیس سازمان لیگ مبنی بر اینکه استقلال حتما باید مقابل پارس جنوبی بازی کند، وجود دارد و رای کمیته انضباطی مبنی بر تکرار بازی یک طرفه است.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، بهرام رضاییان، مدیرعامل پارس جنوبی جم بعد از صدور رای کمیته انضباطی مبنی بر تکرار بازی استقلال و تیمش بعد از غیبت آبی ها در بازی به علت شیوع کرونا گفت: ما به رای اعتراض داریم. بنابر ادله و مستندات خودمان درخواست داریم رای ثانویه بر اساس عدالت صادر شد. طبق پروتکل بهداشتی، احساس نمی کردیم چنین رایی صادر شود. هیچ یک از ادله و اسناد ما در این رای در نظر گرفته نشده است و فقط دلایل باشگاه استقلال مدنظر قرار گرفته و رای یک طرفه است. قطعا مستندات خودمان را به کمیته استیناف می فرستیم.

او در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر تاکید کرد: ما و استقلال به کمیته انضباطی دعوت نشدیم. گزارش ناظر مسابقه به کمیته انضباطی ارسال شده و بر اساس آن رای صادر شده است. لیست تیم استقلال و لیست بازیکنان مبتلا به کرونا در این تیم در اختیار ما است و طبق پروتکل استقلال باید در بازی شرکت می کرد. لیست استقلال در سازمان لیگ  43 نفر است و با احتساب 9 نفری که به کرونا مبتلا شدند، استقلال  باید در مسابقه شرکت می کرد چرا که این مقدار اعضای مبتلا به کرونا کمتر از 25 درصد فهرست این تیم است.

مدیرعامل پارس جنوبی با اشاره به اینکه دو تن از کادرفنی و یک نفر از بازیکنان غایب استقلال بعد از بازی از فهرست این تیم خارج شدند، گفت: یک بازیکن استقلال در هفتم تیر از فهرست این تیم خارج شده که منطقی نیست چون قرارداد فسخ نشده است. مگر استقلال می تواند به صورت یک طرفه از لیست خارج کند. لیست استقلال در کمیته نقل و انتقالات 43 نفر است و بعد از اصلاحیه به 38 نفر رسیده که باز هم 9 نفر از این تعداد مشمول قانون 25 درصد نفر مبتلا به کرونا در تیم برای لغو بازی نمی شود.

رضاییان با اشاره غیبت استقلال در این دیدار گفت: در روز مسابقه ما منتظر تیم استقلال بودیم. حتی نامه رئیس محترم سازمان لیگ به صورت مکتوب وجود دارد که در پاسخ به نامه آقای سعادتمند که تقاضای لغو بازی را داشتند، اعلام کردند بازی تحت هیچ شرایطی لغو نمی شود.

او با درخواست از کمیته استیناف برای صدور رای منصفانه گفت: ما تقاضا داریم رای بر مبنای عدالت صادر شود. اگر تقاضای ما خارج از عدالت بود، درخواست تجدیدنظر را در رای بدوی در نظر نمی گرفتند. درست است که تیم ما در شرایط خوبی نیست اما شرایط میزبانی از استقلال را داشتیم.

رضاییان درباره کناره گیری هومن افاضلی از هدایت این تیم بعد از صدور رای اظهار کرد: الان با او تماس گرفتم اما موبایل او از دسترس خارج شد. او باید به تیم برگردد چرا که تیم به تازگی راه افتاده است. ما نتیجه خوبی مقابل سپاهان گرفتیم. امیدوارم هستیم با تلاش او و بازیکنان در لیگ بمانیم و روزهای خوبی را رقم بزنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری