کد خبر: ۲۴۳۷۰۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
وزیر بهداشت در نامه‌ای خطاب به رهبر انقلاب، نوشت: تا خدا هست و دعای شما، هراسی از هجمه بیماری نداریم.
وزیر بهداشت در نامه‌ای خطاب به رهبر انقلاب، نوشت: تا خدا هست و دعای شما، هراسی از هجمه بیماری نداریم.

متن نامه سعید نمکی وزیر بهداشت به رهبر انقلاب به شرح زیر است:

حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
سلام علیکم؛

به استحضار می‌رسد، فراز اول فرمایشات حکیمانه امروزتان که همچون پیش، مایه وفاق و همگرائی ملی بود، پس از چند هفته تلاش شبانه‌روزی و نفس‌گیرمان در مدیریت بیماری کرونا بخصوص در استان‌های مرزی و پرمشکل کشور که به لطف پروردگار به مهار نسبی آن نیز انجامید، بارانی لطیف بود بر تن‌های رنجور و دل‌های داغدیده‌مان، اما آهنگ محزون صدایتان در فراز دوم که غمگینانه از افتادن آتش دوباره بیماری بر نیستان وجود هموطنانمان گفتید و سوز دل مهربانتان را از داغ فقدان عزیزانمان بر زبان جاری فرمودید وجودم را گداخت و نگاشتن سوز دل را تنها راه علاج این رنج جان گداز یافتم.

نامه وزیر بهداشت به رهبر انقلاب: کرونا را مهار می‌کنیم

اگر در دوره اول بیماری سربازان حضرتعالی بعنوان مدافعین سلامت در کنار دیگر عزیزان دستآوردی شگرف در اوج تحریم و تنگدستی نثار ملت شریف ایران کردند، علاوه بر همه جانفشانی‌ها، همدلی‌ها و هم‌افزائی‌های مردم و کارگزاران نظام، حمایت‌های بزرگ منشانه رهبری مهربان و فرزانه بود که یقین دارم در تاریخ این سرزمین بعنوان برگ زرین بی‌بدیل، جاودانه به یادگار خواهد ماند.

اینجانب بعنوان سربازی کوچک که از روزهای قبل از ورود بیماری به کشور خدمتگزار بوده‌ام و یاد هر روزش را در دفتر خاطراتم می‌نگارم، گرانبهاترین اوراق این نگارش را سرشار از ردپای کلام، عمل و محبت حضرتعالی می بینم و امروز که پس از آنهمه بردباری و حمایت، بجای شادمانی و رضایت، اندوه در آهنگ صدایتان می شنوم، برایم بسیار، بسیار غم‌انگیزست.

قبل از این موج جدید بلاخیز پیش‌بینی ایام را بدلیل غفلت‌های ساده‌انگارانه به محضرتان تقدیم کرده بودم، دلم نمی‌خواست آنچه می‌دیدم، تحقق یابد. دلم می‌خواست در عالم پیش‌بینی و رویا بماند، همچون انسانی که خوابی تلخ می‌بیند و در عالم بیداری خوشحال می‌شود که خواب بود ولی متأسفانه به حقیقت پیوست. اما بگویم عزیز دل، هنوز دیر نشده است، تا خدا هست که یاریمان کند، شما هستید که نصیحت و دعایمان کنید، مردمی هستند که حرفهایمان را بشنوند و همراهیمان کنند، قوای سه‌گانه‌ای هستند که دست در دست هم حمایتمان کنند، نیروهای مسلح، سازمانهای مردم نهاد و خیّرینی هستند که دستمان را بگیرند، جوانان و دانشگاهیان فرهیخته‌ای هستند که در راه پیشگیری و درمان، معجزه خلق کنند.

مدافعین عاشق سلامتی هستند که مهر بورزند و خسته نشوند، مادران و پدران شهدائی هستند که دعای نیمه‌شبانشان عطر دل انگیز کاروانمان باشد، هراسی از هجمه بیماری نداریم و یقین داریم که مهارش می‌کنیم و بی‌تردید دوباره بر می‌گردیم به روزهائی که مردم عزیز کشورمان با سلامتی و شادمانی در کنار هم زندگی کنند و دیری نخواهد پائید تا بر چهره نازنین فرمانده مهربانمان لبخند رضایتمندی بنشانیم. انشاالله.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
تیمور امانی
|
-
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
0
0
سلام : همانطوری رهبر عزیزمان فرمودن باید همه با هم(مسئولین درتمام سازمانها ومردم عزیز و بزرگوار) دست بدست هم بدیم وبیماری را کنترول کنیم. لازم است توسط بعضی از مسئولین محترم به جای قدر دانی از مردم عزیز ایران اسلامی با تحمل این همه رنج ومشقت دارند همکاری میکنند برای سلامتی خودشان وجامعه عزیز ایران و کنترول بیماری این دسته از مسئولین هر جای خودشان مدیریت ندارند . ومشکلی پیش میاد به جای تشویق به همکاری بیشتر مردم برای کنترول بیماری همیشه می گویند مردم مقصرند این مایع دلسردی میشود. این دسته مسئولین اول یک بررسی از کارهای خودشان بکنند بعد به مردم بگن مقصرند .
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری