کد خبر: ۲۴۳۵۷۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
روزنامه شهروند نوشت: «همان طور که در عنوان خواندید، می‌خواهیم فال ماسک بگیریم. انسان‌ها از نظر نوع ماسک زدن به چند دسته تقسیم می‌شوند:

مدل زیر گردنی‌


اعضای این گروه ماسک خود را به جای روی دهان، زیر گردن‌شان می‌زنند و از این که مانع گسترش ویروس کرونا می‌شوند، خوشحالند.

اعضای این گروه روحیات لطیفی دارند و معمولا موقع حرف‌زدن به افق‌های دوردست خیره می‌شوند. انسان‌های رئوف و مهربانی که حتی توان کشتن یک مورچه را هم ندارند و معتقدند سوسک‌ها موجودات دوست‌داشتنی و سخت‌کوشی هستند ولی اگر سبیل‌هایشان را کوتاه‌تر کنند، بامزه‌تر هم می‌شوند. جزئی‌نگری، دقت و ظریف‌بینی جزو خصایص اصلی اعضای این گروه است. زنان این گروه شدیدا انسان‌های احساساتی و رئوف‌القلبی هستند که از رئیس کره‌ شمالی تا گربه خوابیده زیر ماشین را «عزیزم» صدا می‌زنند و برای استوری‌های اینستاگرام ایموجی می‌فرستند. مردان این گروه جنتلمن‌های زبان‌داری هستند که تو جمع‌های فامیلی خوب از پس خودشان برمی‌آیند. اگر به اعضای این گروه علاقه‌مندید برای آنها خوراکی‌های ترش بخرید ولی بهشان ندهید تا دل‌شان آب شود.

مدل «چی گفتی؟»


این گروه ماسکی شل و ول به صورت‌شان می‌زنند ولی هر کس به آنها چیزی بگوید، با دست کثیف، ماسک‌شان را برمی‌دارند و می‌پرسند: چی گفتی؟

اعضای این گروه به شدت به نگره «خود – غیر خودی» پایبندند. ولی برعکس تمام مردم دنیا خودشان را جزو غیر خودی‌ها محسوب می‌کنند. اگر داور جشنواره فیلم فجر شوند، غول برره را به‌عنوان بهترین بازیگر مرد انتخاب می‌کنند و با وجود توصیه‌های وزارت بهداشت با هر لیوان چای شش حبه قند می‌خورند. تلفن همراه مردان این گروه در بیشتر اوقات سایلنت است و خودشان هم همینطور. هیچ‌کس نمی‌تواند آنچنان عصبانی‌شان کند که گرفتن خون جلوی چشمان‌شان را ببیند اما گاهی دادهایی با فرکانس بالا می‌زنند. برای این که ثابت کنند هنوز شیری در بیشه هست. زنان این گروه اگرچه معمولا بر و رو ندارند اما به شدت زن زندگی‌اند و مثل ندیده‌ها شوهرشان را روی سرشان می‌گذارند. اگر به افراد این گروه علاقه‌مندید، همین امروز این متن را برایشان بفرستید و سر حرف را باز کنید. شاید فردا دیر باشد.

مدل زیر دماغی


اعضای این گروه ماسک را فقط روی دهان‌شان می‌گذارند و دماغ خوشگل جذاب‌شان را می‌اندازند بیرون.

اعضای این گروه بعضا افراد شسته‌رفته و علمی مسلکی هستند که سرشان به تن‌شان می‌ارزد. معمولا در علل پیدایش هر چیز کوچکی تأمل می‌کنند، از عزل و نصب‌های سیاسی گرفته تا بند کیف و لباس این و آن. اگر دوست دارید مردان این گروه را به تسخیر خود درآورید، از آنها در مورد کیفیت بازی‌های لالیگا سوال کنید. زنان این گروه، زنان خوبی هستند که همیشه سن واقعی‌شان را می‌گویند و ... . برای ابراز علاقه به آنها فقط در دایرکت یک «سلام» خالی بفرستید. خیلی دوست دارند.

اگر جزو هیچ‌کدام از دسته‎های فوق نبودید، نگران نباشید. در قسمت بعد، گروه‌های دیگر را با هم بررسی می‌کنیم.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری