کد خبر: ۲۴۳۳۱۲
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
نماینده خمینی‌شهر در صحن علنی مجلس ضمن تاختن به دولت خطاب به نمایندگان و رئیس مجلس تصزیح کرد که استیضاح رئیس جمهور را کلید بزنید.
نماینده خمینی‌شهر در صحن علنی مجلس ضمن تاختن به دولت خطاب به نمایندگان و رئیس مجلس تصزیح کرد که استیضاح رئیس جمهور را کلید بزنید.

به گزارش اعتدال به نقل از ایلنا، «محمدتقی نقدعلی» نماینده خمینی‌شهر در صحن علنی مجلس و پس از استماع سخنان ظریف، با اشاره به آیه «اشدا علی الکفار رحما بینهم» و شعر «گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست آنجا اگر به جایی نرسد فریاد است» گفت: اخطار اصل ۱۵۲ قانون اساسی می‌دهم. تذکر به آقای ظریف مثنوی هفتادمن خواهد شد و باید قاضی عادلی باشد و نه فقط آقای ظریف بلکه آقای حسن روحانی را به دلیل خیانت‌هایی که به این مملکت کردند باید به محاکمه بکشند.

وی ادامه داد:‌ سیاستی که آقای ظریف در پیش گرفته و برجامی که امضا کرد، به شکلی است که سیستم ماشه را بر ما حاکم کرد؛ آیا این مخالف اصل یکصد و ۱۵۲ قانون اساسی نیست که بر سیاست اقتدار و عزت و عدم سلطه قدرت‌های خارجی بر کشور تاکید می‌کند؟

نماینده مجلس یازدهم گفت: آقای ظریف هیچ‌کدام از شرایط مقام معظم رهبری را رعایت نکردند و به همراه آقای بالا سرشان گفتند که در روز اجرای برجام همه تحریم‌ها به کنار می‌روند.

وی با بیان اینکه این راهی که مجلس در پیش گرفته به جایی نمی‌رسد، خطاب به قالیباف و نمایندگان مجلس، گفت: اینکه بنشییم حرف‌های صدتا یک غاز وزرا را بشنویم به جایی نمی‌رسد؛ دیگر روی نگاه کردن به چهره مردم را نداریم، دلار ۲۱ هزارتومان، سکه بیش از ۱۰ میلیون و مرغ ۲۰ هزار تومانی نتیجه هفت ساله سیاست های روحانی است.

نقدعلی تصریح کرد: گوش دادن به حرف‌های وزرا بی‌فایده است استیضاح رئیس‌جمهور را کلید بزنید.
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
-
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
خدااموات شمارابیامرزدنجات کشورازشماست یک روزهم مفیداست خداباشماست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
آقای روحانی که شهامت استعفاء دادن رانداردو به کرسی ریاست چسیبده است پس شما به داد این مردم برسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
درود بر شرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
0
0
عملکرد تک تک شماها که خودتان را نماینده و سیاستمداران این مملکت میدانید باید محاکمه شوید فرق نمی کند از کدام دار دسته هستید همه شما باید جوابگوی اعمال خود باشید هرکس که در جهت مردم و برای مردم حرکت کرده ،صالح و هرکس که غیر از آن عمل کرده ناصالح و خائن است
بهار
|
-
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
0
0
واقعا من موندم وقتی خودمون دلمون برای خودمون نمیسوزه چه گله ای ازدشمندارید خجالت بکشید که شما با این رفتارتون ابروی جمهوری رو بردید من این وسط دلم برای اینده جوانمون کبابه منکه از هیچ کدام نمیگذرم قربون صبر خدا وبعد رهبر بشم
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری