کد خبر: ۲۴۳۰۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
این افراد را که عمدتا زنان و کودکان تشکیل می دهند روزهایی وحشتناک را در دریا سپری کرده اند تا جایی که برای زنده ماندن مجبور به خوردن ادرار نیز شده اند!
حدود 100 نفر از مسلمانان روهینگیا که پس از فرار از میانمار و سفری چهار ماهه در دریا به آچه در شمال اندونزی رسیده اند در یک بازداشتگاه مهاجرت در این منطقه زندانی هستند.

این افراد را که عمدتا زنان و کودکان تشکیل می دهند روزهایی وحشتناک را در دریا سپری کرده اند تا جایی که برای زنده ماندن مجبور به خوردن ادرار نیز شده اند!

آنان می گویند قاچاقچیان پس از دریافت پول آنها را مورد ضرب و شتم قرار داده و در دریا رها کرده اند. رشید احمد 50 ساله گفت: ما خیلی در قایق رنج کشیدیم. آنها ما را شکنجه دادند و حتی یک نفر از ما جان باخت.

وی افزود: ابتدا غذا وجود داشت اما وقتی تمام شد قاچاقچی ها ما را سوار یک قایق دیگر کرده و رها کردند.

حبیب الله یکی دیگر از آوارگان روهینگیا نیز گفت: آنها ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند. من هم از ناحیه سر مورد ضرب و شتم قرار گرفتم و یک گوشم قطع شد.

زیابور رحمان 35 ساله نیز گفت: برای زنده ماندن به شدت به آب نیاز داشتیم. باران که می بارید برای ذخیره کردن لباس های خود را با آب باران خیس می کردیم تا وقتی تشنه شدیم آن را بخوریم.

کوریما بی بی 20 ساله هم گفت: دو نفر در طول سفر جان خود را از دست دادند. عده ای نیز برای زنده ماندن به نوشیدن ادرار متوسل شدند.

از میان 100 نفری که روز چهارشنبه توسط ماهیگیران اندونزی نجات یافته اند 48 نفر زن و 35 نفر کودک هستند.انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
0
0
نظام اسلامی شما ! به صورت گزینشی از مسلمانان دنیا حمایت می کند ؟؟؟؟؟
این شیوه حضرت علی (ع) در حکومت علوی است ؟؟؟
آقای علم الهدی و مواجب بگیران بی فکر ، تصور نمی کنند که دیگه حتی خودشان هم از مواضع خودشان ، به تنگ آمده اند ؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری