کد خبر: ۲۴۲۹۴۳
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
خانواده مدیرکل ورزش استان خوزستان مدتی است در خارج از استان به سر می برند لازم است شفاف سازی صورت گیرد و در صورت تایید این خبر، مسئولان وزارت ورزش و جوانان در این زمینه و رعایت دستورات رئیس جمهور و هیئت دولت پاسخگو باشند.
در سال های اخیر رئیس جمهور روحانی بارها بر الزام حضور مدیران و خانواده آنان در محل خدمت تاکید نموده و هیئت وزیران نیز آيين‌نامه لزوم اقامت مديران در محل ماموريت خود را ابلاغ نموده است.

به گزارش اعتدال، هدف از این تصمیمات جلوگیری از رفت و آمدهای غیرضروری و وقت گیر مدیران پروازی و از سویی آشنایی با درد و رنج مردم استان های محل خدمت مدیران بوده است.

در حالیکه گفته می شود برخی مدیران، خانواده خود را از مشکلات و کمبودهای موجود در استانها دور نگه می دارند و هزینه رفت و برگشت های مکرر خود به پایتخت را از جیب بیت المال و به بهانه ماموریت های اداری می پردازند. موضوعی که جا دارد از سوی نهادهای نظارتی مورد پیگیری جدی قرار گیرد. ضمن آنکه طبیعی است حضور این مدیران در محل خدمت، به دلیل رفت و آمدهای مکرر و حضور در کنار خانواده به بهانه ماموریت، بسیار کم می شود.

از همین روی بود که دولت بر الزام حضور خانواده مدیران در محل خدمت تاکید نموده است.
حال با توجه به اینکه شنیده شده خانواده مدیرکل ورزش استان خوزستان مدتی است در خارج از استان به سر می برند لازم است شفاف سازی صورت گیرد و در صورت تایید این خبر، مسئولان وزارت ورزش و جوانان در این زمینه و رعایت دستورات رئیس جمهور و هیئت دولت پاسخگو باشند.

همچنین لازم است مشخص شود دلیل عدم تشکیل شورای ورزش در دو سال گذشته و دیگر ملزومات ورزش و جوانان استان آنگونه که شایسته استان است به چه دلیل بوده و چه مسائلی باعث شده تا ورزشگاه غدیر با آنهمه سرمایه گذاری و هزینه کلان، به وضع تاسف بار امروزی بیفتد؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری