کد خبر: ۲۴۲۸۸۲
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶
سعید اوحدی با تأکید بر اینکه اگر نعمت جنگ نبود ما امروز گرفتار جنگ با داعش بودیم، گفت: رهبر انقلاب عاقبت برجام را پیش‌بینی کرده بودند.
سعید اوحدی با تأکید بر اینکه اگر نعمت جنگ نبود ما امروز گرفتار جنگ با داعش بودیم، گفت: رهبر انقلاب عاقبت برجام را پیش‌بینی کرده بودند.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، سعید اوحدی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، پیش از ظهر امروز (شنبه ۷ تیر) در مراسم بزرگداشت شهادت شهید بهشتی و یاران ایشان با بیان اینکه انقلاب اسلامی در چهل سال اول خود، فراز و نشیب‌های زیادی را تحربه کرده، گفت: هفتم تیر نقطه‌عطفی را در انقلاب برای ایجاد تحول در سیر تحولی خود ایجاد کرد.

وی ادامه داد: فاجعه هفتم تیر، یک ترور کور نبود، بلکه برنامه‌ای هوشمندانه با طراحی اتاق فکر استکبار بود که به‌دست منافقین انجام شد.

اوحدی با بیان اینکه در تاریخ، انسان‌ها به چند دسته تقسیم می‌شوند، گفت: یک عده، انسان‌های آینده‌نگری هستند که از زمان خود جلوتر هستند.

وی، شهید بهشتی را نمونه‌ای از افرادی دانست که از زمان خود جلوتر بودند و تصریح کرد: وقتی سخنان شهید بهشتی را می‌خوانیم، گویی برای شرایط امروز جامعه ما سخن گفته است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: دسته دوم به دلیل بی‌بصیرتی از زمان خود عقب هستند. دسته سوم هم‌سو با شرایط جامعه پیش می‌روند.

اوحدی، حضرت امام را بارزترین مصداق افرادی دانست که از زمان خود جلو هستند و گفت: امام سال ۴۲ با صدای رسا اعلام کرد که امروز منفورترین فرد در دنیا رییس‌جمهور آمریکاست. امروز هم همین است و کسی شکی ندارد که منفورترین فرد در دنیا، ترامپ است.

وی با بیان اینکه امام، جنگ را یک نعمت می‌دانست، گفت: امروز نتایج این آینده‌نگری حضرت امام را می‌بینیم و اگر نعمت جنگ نبود ما امروز گرفتار جنگ با داعش بودیم.

اوحدی، مقام معظم رهبری را یکی دیگر از مصادیق افراد آینده‌نگر و جلوتر از زمان خود دانست و گفت: در جریان جنگ رژیم صهیونیستی با لبنان، رهبر انقلاب به حاج قاسم می‌فرمایند که بروید به سیدحسن نصرالله بگویید که شما پیروز این جنگ هستید.

معاون رئیس‌جمهور در بیان آینده‌نگری‌های رهبر معظم انقلاب، گفت: در برجام هم رهبر انقلاب عاقبت را  پیش‌بینی کردند.

اوحدی با بیان اینکه بعد از جنگ، تمام جریان‌های بی‌بصیرت، علیه انقلاب با هم ائتلاف کردند، گفت: جریان حامیان لیبرال دموکراسی یکی از این جریان‌ها بود.

وی با بیان اینکه همه وجود شهید بهشتی، خدمت به مردم بود، گفت: رهبر انقلاب ده سال است مسئله معیشت را فریاد می‌زنند و امسال را هم جهش تولید نام‌گذاری کرده‌اند. برای جهش تولید، رفتار بهشتی‌گونه می‌خواهیم.

معاون رییس‌جمهور با بیان اینکه مدیون خون شهدای هفتم تیر هستیم، گقت: اگر خون این شهدا نبود، عزم لیبرال‌ها برای خارج کردن انقلاب از مسیر خود جزم بود.

اوحدی با بیان اینکه دنیا امروز می‌داند که دشمن هیچ گزینه نظامی در مقابل ما ندارد، خاطرنشان کرد: پیشرفته‌ترین پهپاد آمریکایی را با سامانه بومی زدیم و انتخاب این سامانه، پیام داشت.
 
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: آمریکا در قضیه اسقاط پهپاد، هیچ غلطی نتوانست بکند. کشتی‌های ما با عزت به آب‌های ونزوئلا رسیدند و آمریکا باز هیچ غلطی نتوانست بکند.مراسم بزرگداشت شهادت شهید بهشتی
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری