کد خبر: ۲۴۲۷۵۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵
موضوع سریال درباره سفر جاسوس زن موساد است که برای از کار انداختن پدافند هوایی ایران به تهران سفر می‌کند. هدف این جاسوس و هکر اسرائیلی از این کار فراهم کردن شرایط برای حمله هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به یکی از راکتور‌های هسته‌ای ایران است. با این حال، نقشه او با موفقیت پیش نمی‌رود و یک مامور امنیتی ایرانی به نام "فراز" در حال تعقیب و گریز او خواهد بود.
به تازگی یک سریال جاسوسی و اکشن اسرائیلی جنجالی شده است؛ سریالی با نام "تهران".

به گزارش اعتدال به نقل از آفتاب‌نیوز؛ موضوع این سریال مربوط به سفر جاسوسی اسرائیلی به تهران است که با ماجرا‌ها و چالش‌های زیادی مواجه می‌شود.

فیلمبرداری لوکیشن‌های این سریال هشت قسمتی در آتن پایتخت یونان انجام شده است که شباهت قابل توجهی به تهران دارد. مضمون کلی سریال، ضدایرانی و با هدف سیاه‌نمایی و ایران‌هراسی است. "نوید نگهبان" و "شان توب" از جمله بازیگران ایرانی - امریکایی هالیوودی در این فیلم هستند.

کارگردان این سریال گفته است که موضوع سریال درباره سفر جاسوس زن موساد است که برای از کار انداختن پدافند هوایی ایران به تهران سفر می‌کند. هدف این جاسوس و هکر اسرائیلی از این کار فراهم کردن شرایط برای حمله هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به یکی از راکتور‌های هسته‌ای ایران است. با این حال، نقشه او با موفقیت پیش نمی‌رود و یک مامور امنیتی ایرانی به نام "فراز" در حال تعقیب و گریز او خواهد بود.

"نیو سلطان" نقش اصلی جاسوس زن موساد را بازی می‌کند. او گفته که برای بازی در این نقش زبان فارسی را آموخته است. بخش عمده دو قسمت ابتدایی سریال به زبان فارسی و قسمت‌های بعدی به زبان عبری ساخته شده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری