کد خبر: ۲۴۲۷۳۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
معاون استاندارو فرماندار کرج با ابراز نگرانی نسبت به افزایش روزانه آمار ابتلا به کرونا در این کلانشهر با صدور دستور ویژه‌ای به شهرداران از آنها خواست تا ضدعفونی معابر شهری را از سربگیرند.
معاون استاندارو فرماندار کرج با ابراز نگرانی نسبت به افزایش روزانه آمار ابتلا به کرونا در این کلانشهر با صدور دستور ویژه‌ای به شهرداران از آنها خواست تا ضدعفونی معابر شهری را از سربگیرند.

غفور قاسم پور  در ابلاغیه ای جدید،خطاب به شهرداران شهرهای اقماری کلانشهر کرج دستور ویژه‌ای برای آغاز ضدعفونی های معابر شهری کرج صادر کرد و گفت: شهرداران از فردا با فعال سازی اکیپ‌های مدیریت بحران و خدمات شهری ضدعفونی خیابان‌ها و معابرشهری را آغاز کنند.

به گزارش ایسنا، وی تاکید کرد: وسایل حمل و نقل عمومی به واسطه اینکه بیشترین حجم جابجایی و انتقال ویروس را دارند باید با حساسیت‌های ویژه‌ای فعالیت داشته باشند.

مراسم عزا و عروسی سفیر مرگ شده است

وی هر گونه تجمع و ازدحامی را موجب افزایش انتقال ویروس عنوان کرد و نسبت به  برگزاری مراسم عزا و عروسی  به صورت زیر زمینی هشدار جدی داد و افزود: شیب ابتلا به کرونا در کرج صعودی شده است و با تداوم این روند شرایط سختی فرا رو خواهیم داشت، از این رو مردم در مراجعه به پاساژها و مراکز خرید سربسته باید با رعایت تمامی جوانب امر خود را از ابتلا مصون بدارند.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان کرج همچنین در دومین دستور ویژه خود خواستار از  سرگیری فرایند ضدعفونی ادارات و سازمان‌ها در کرج شد و  با تاکید تشدید نظارت‌ها و کنترل‌ها گفت:  ورود افراد بدون ماسک و رعایت موازین بهداشتی به ادارات و مراکز خدماتی ممنوع است، صنوف نیز باید پروتکل‌های بهداشتی را خیلی بیشتر رعایت کنند.

معاون استاندار افزود: بانک‌ها و مراکز خدماتی که بیشترین حجم مراجعات را دارند باید تمامی پروتکل‌های بهداشتی را به طور جدی اجرایی کنند و نظارت‌های لازم نیز از سطح بانک‌ها و ادارات توسط دستگاه‌های مربوطه صورت می‌گیرد.

احتمال از سرگیری تعدادی از محدودیت‌های قبل

وی در پایان ضمن تشکر از همکاری خوب مردم فهیم کرج در اجرای ابلاغیه‌های اسفند و فروردین ماه، باز هم از مردم خواست تا همراهی‌های خود را با مسئولان ادامه دهند تا از این مرحله نیز به سلامت عبور نماییم، در غیر این صورت ممکن است شاهد از سرگیری تعدادی از محدودیت‌های قبل باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری