کد خبر: ۲۴۲۷۰۱
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
یک عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم از رئیس مجلس خواست که از رئیس جمهور بخواهد که در خصوص وضعیت ارز اقدامات عملی انجام دهد.
یک عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم از رئیس مجلس خواست که از رئیس جمهور بخواهد که در خصوص وضعیت ارز اقدامات عملی انجام دهد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، سیدناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با اشاره به جلسات مجلس یازدهم با وزاری مختلف دولت گفت: با وجود این جلسات، در فضای مجازی برخی اظهارات در مورد بی‌توجهی مجلس به قیمت ارز مطرح شد که این موضوع پایه و اساسی ندارد؛ چرا که مسئولین دولتی مثل رئیس کل بانک مرکزی که نیز در مجلس حاضر خواهد شد و در روزهای اخیر نیز به این منظور دعوت شدند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس یازدهم افزود: لازم است رئیس مجلس ضمن دفاع از حیثیت مجلس به رئیس جمهور متذکر شود که در خصوص افزایش قیمت ارز اقدام عملی انجام داده و گزارشاتی را به مجلس ارائه کند. زیرا شرایط موجود و افزایش هر روزه نشان می‌دهد که این اتفاق‌ها مقطعی نیست و این گرانی‌ها موجب تورم و افزایش قیمت کالا و فشار روی اقشار مختلف جامعه شده و خواهد شد.

موسوی لارگانی در پایان تذکر خود با بیان اینکه «متاسفانه رئیس جمهور این روزها در این زمینه سکوت کرده است» گفت: انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر این سکوت شکسته شود و ایشان فعالانه وارد عمل شوند. از رئیس مجلس نیز می‌خواهیم این موضوع را پیگیری کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری