کد خبر: ۲۴۲۳۲۹
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
نماینده مردم تهران در مجلس دهم، در رابطه با «مجرم شناختن خود در دادسرای فرهنگ و رسانه» گفت: با تماس یکی از خبرنگاران متوجه شدم یک خبرگزاری چنین خبری را منتشر کرده و برایم کیفرخواست صادر شده است، اصلا در جریان نبودم. مشخص نیست این خبرگزاری قوه قضائیه است، قوه مجریه است و یا چه کاره است؟!
«پروانه سلحشوری»، نماینده مردم تهران در مجلس دهم، در رابطه با «مجرم شناختن خود در دادسرای فرهنگ و رسانه و صدور کیفرخواست برای او» گفت: با تماس یکی از خبرنگاران متوجه شدم یک خبرگزاری چنین خبری را منتشر کرده و برایم کیفرخواست صادر شده است، اصلا در جریان نبودم. مشخص نیست این خبرگزاری قوه قضائیه است، قوه مجریه است و یا چه کاره است؟! این خبرگزاری چند وقت پیش هم خبری را منتشر کرد که بازداشت شده‌ام، الان هم که پیش دستی کرده است.

او درخصوص «علت شکایت» گفت: هفت شکایت از من شده که شامل توئیت و مصاحبه‌هایم می‌شود؛ ستاد امر به معروف  و نهی از منکر اصفهان درباره حجاب از من شکایت کرد، توئیت و مصاحبه دختر آبی، حوادث آبان ماه و کودک همسری از دیگر شکایت هایم محسوب می‌شود. تعجب می‌کنم چرا برای خودم ابلاغیه نیامده و اول به یک خبرگزاری اعلام شده است.

سلحشوری اضافه کرد: چند وقت پیش که به دادگاه رسانه رفتم که به من گفته شد درخصوص نطق هایتان در مجلس مصونیت نمایندگی دارم و اصلا به وظایف نمایندگی من در داخل صحن کاری ندارند و گفتند موضوع توئیت‌ها و مصاحبه‌های من است و در همین خصوص هم، از من پرسش و پاسخ کردند و قرار شد، پس از بررسی به من خبر بدهند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: شکایت بعدی، مربوط به مجلس است. در مورد نطق  آذرماه، سپاه و معاون سیاسی امنیتی قوه قضائیه از من شکایت کرده‌اند که فکر می‌کنم تبرئه شدم زیرا نطق من در راستای وظیفه نمایندگی‌ام بود. من در توئیتر هم به عنوان نماینده مردم توئیت کردم.

او در خصوص علت صدور کیفرخواست از سوی دادگاه فرهنگ رسانه گفت: احتمالا به‌خاطر توئیت و مصاحبه‌هایم است.

منبع: برنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری