کد خبر: ۲۴۲۱۰۵
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸
موسوی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان از احتمال تبادل بیشتر زندانیان بین ایران و آمریکا خبر داد. او گفت اگر باز هم زمینه تبادل زندانیان با آمریکا فراهم باشد، با همه توان دیپلماتیک خود این کار را انجام می‌دهیم / این کار می‌تواند در قالب‌های مختلف انجام شود / برخی کشور‌ها مانند سوئیس، حسن نیت داشتند؛ ما هم پیشنهاد‌های آن‌ها را قبول کردیم
احتمال تبادل بیشتر زندانیان بین ایران و آمریکاموسوی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان از احتمال تبادل بیشتر زندانیان بین ایران و آمریکا خبر داد.

به گزارش اعتدال، سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه از احتمال تبادل بیشتر زندانیان بین ایران و آمریکا خبر داد و گفت: ما قبلا اعلام آمادگی کرده ایم که بتوانیم در قالب های مختلف گروگان های ایرانی که در آمریکا هستند را آزاد کنیم و به کشور برگردانیم.

سخنگوی وزارت خارجه گفت: آنها تعدادی زندانی امنیتی در کشور ما دارند که جرائم آنها محرز است. از طرف دیگر ما سعی کردیم با توجه به حسن نیست برخی کشورها و افراد از جمله سفیر سوئیس و دولت این کشور که پیشنهادی برای آزادسازی این افراد آوردند، جمهوری اسلامی ایران از بعد انسان دوستانه و انسانی به این تلاش ها توجه کرد و اقداماتی صورت گرفت.

وی افزود: اگر مجددا ببینیم که زمینه چنین مبادلاتی فراهم باشد یا بتوانیم بیگناهی شهروندان ایرانی از اتهام بی اساس و واهی دور زدن تحریم های آمریکا که تحریم های یکجانبه و غیرقانونی و بی پایه و اساسی است را ثابت کنیم، حتما تمام توان دیپلماتیک خود را به کار می گیریم که این عزیزان را آزاد کنیم و به خانواده هایشان بازگردانیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری