کد خبر: ۲۴۲۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
حسینعلی حاجی دلیگانی با تأکید بر این که کارنامه وزرا باید در مرداد ماه امسال بررسی شود و نمره دهیم، گفت: هر وزیری که نمره لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کسب نکند باید استیضاح شود و این از مواردی است که نباید از آن بگذریم.
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: برخی دوستان به من یادآوری می‌کنند که در مجلس دهم شما مرتب تذکر می‌دادید که حرف درستی است. ترکیبی که ما در مجلس دهم داشتیم لازمه آن این بود که تذکر بدهیم. بنابراین ترکیب مجلس یازدهم متفاوت است و خودمان باید به خودمان تذکر بدهیم. همین طوری که برادران و خواهران فرمودند.

 وی افزود: مردم ایران بدانند که دغدغه مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مرتبا ما رصد می‌کنیم و در جاهای مختلف به ویژه هیأت رئیسه مجلس آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ طرح و دنبال می‌کنیم. ما یک اشکالی که در مجلس دهم داشتیم و امیدواریم در مجلس یازدهم نداشته باشیم، موضوع نظارت‌ها است؛ چراکه در مجلس دهم نظارت‌ها به موقع انجام نمی‌شد و این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مصمم هستیم رعایت کنیم.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اولین نظارت عمده ما در مورد مواد 235 و 238 آیین است. بنابراین از شما خواهشمندم که بخوانید و از همکاران هیأت رئیسه و رئیس محترم جلسه هم این انتظار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داریم که محکم پای این موضوع بایستید.

وی با تأکید بر این که کارنامه وزرا باید در مرداد ماه امسال بررسی شود و نمره دهیم، گفت: هر وزیری که نمره لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کسب نکند باید استیضاح شود و این از مواردی است که نباید از آن بگذریم.

حاجی دلیگانی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: تقاضا دارم هر جا اشتباه یا خلاف این نامه عمل کردم به بنده متذکر شوید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری