کد خبر: ۲۴۱۶۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
مشکلات سایت، اختلالات فرایند ثبت نام و تغییر قوانین ثبت نام باعث شد احتمال تمدید مهلت ثبت نام مطرح شود.

به گزارش اعتدال ، با نزدیک شدن به پایان مهلت ثبت نام برای فروش فوق‌العاده و مشکلاتی که در فرآیند ثبت نام اینترنتی به وجود آمده عده‌ای انتظار تمدید مهلت ثبت نام دارند. چنین تصمیمی نیاز به مصوبه کمیته خودرو دارد که از زیر مجموعه‌های ستاد تنظیم بازار است. در جلسه این هفته ستاد تنظیم بازار که صحبتی از تمدید مهلت ثبت نام مطرح نشد. پیگیری‌های ما از منابع آکاه هم نشان می‌دهد در کمیته خودرو چنین موضوعی مطرح نشده و تا به امروز برنامه‌ای برای تمدید مهلت ثبت نام ندارند چرا که شنبه زمان قرعه کشی برای خودروهاست.

مشکلات سایت، اختلالات فرایند ثبت نام، تغییر قوانین ثبت نام و مواردی از این قبیل دلایلی بود که باعث شد احتمال تمدید محلت ثبت نام مطرح شود، اما برنامه‌های فشرده و پشت سر هم وزارت صمت و تاریخ‌های فشرده از پیش تعیین شده در نهایت باعث شد تا این مشکلات دلیل کافی برای تمدید این فرآیند نباشند.

بنا بر آخرین ارقام اعلامی آمار ثبت نام به ۵ میلیون نفر رسیده است که یعنی به ازای هر ۲۰۰ نفر یک خودرو وجود دارد؛ قرعه کشی روز شنبه انجام خواهد شد که برندگان فرایند و تاریخ تحویل خودرو را مشخص خواهد کرد. برندگان قرعه کشی ۴۸ ساعت برای واریز وجه کامل خودرو فرصت خواهند داشت و تنها یک میلیون تومان از قیمت نهایی برای زمان تحویل سند باقی خواهد ماند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری