کد خبر: ۲۴۱۴۷۹
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
عضو هیأت‌رئیسه مجلس در ارتباط زنده با شبکه خبر با اشاره به توزیع کارت هدیه‌ یکی از دستگاه‌های اجرایی میان منتخبان استان تهران، گفت: تمام منتخبان استان این هدایا را باز گردانده و به آن دستگاه اجرایی هم تذکر داده شد.
عضو هیأت‌رئیسه مجلس در ارتباط زنده با شبکه خبر با اشاره به توزیع کارت هدیه‌ یکی از دستگاه‌های اجرایی میان منتخبان استان تهران، گفت: تمام منتخبان استان این هدایا را باز گردانده و به آن دستگاه اجرایی هم تذکر داده شد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره بازگرداندن کارت هدیه نقدی که یکی از دستگاه‌های اجرایی به منتخبان استان تهران در مجلس داده بود اظهار داشت: اخیراً جلسه‌ای با حضور نمایندگان استان تهران و یکی از دستگاه‌ها برگزار شده بود که در پایان جلسه دو کارت هدیه به نمایندگان داده شد اما وکلای ملت از این هدیه ناراحت شده و آن را بازگرداندند.

وی با بیان اینکه در ادوار گذشته هم چنین اتفاقاتی را ما شاهد بودیم افزود: در مجلس نهم و در کمیسیون برنامه و بودجه خاطرم هست که یکی از دستگاه‌های اجرایی به نمایندگان تبلتی را هدیه داد که نمایندگان نسبت به این اقدام آن دستگاه اعتراض کردند و آن هدیه را بازگرداند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از جلسه اخیری که بین یکی از دستگاه‌های اجرایی با نمایندگان استان تهران برگزار شده بود تمامی نمایندگان هدایای توزیع شده را باز گردانده و نشان دادند که نماینده واقعی مردم هستند.

وی خاطرنشان کرد: از همه دستگاه‌های اجرایی می‌خواهم که به هیچ وجه هدایایی را بین نمایندگان مجلس توزیع نکنند هر چند که در قانون ممنوعیتی برای دریافت هدیه وجود ندارد چرا که توزیع این هدایا می‌تواند شائبه‌برانگیز باشد چرا که نمایندگان مجلس ناظر بر دستگاه‌های اجرایی هستند.

وی درباره تذکر هیأت رئیسه به دستگاه‌های اجرایی درباره عدم توزیع هدایا بین نمایندگان مجلس گفت: این موضوع در هیأت رئیسه مطرح شده و قرار است به دستگاه‌های اجرایی گفته شود که از این کار ممانعت کنند.
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
|
-
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
0
1
این طوری است که می شود این آقای مسئول غلط کردی که از پول بیت المال هدیه می دهی ! از جیب خودت حاضری هزار تومان خرج کنی
ali
|
-
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
0
0
قانون گفته هدیه اشکال نداره!!!!!معلمومه پایبندی قانون برای بقیه است برای شما نیست
سرباز ولایت
|
-
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
0
1
با سلام - این افراد هستند که همیشه باعث ایجاد بستر فساد بوده و مسیر ارگانهای نظارتی و تصمیم ساز و تصمیم گیر را به انحراف می کشند... دست منتخبین مردم در مجلس درد نکنه جهت موضعگیری مناسب ولی به نظر اینجانب این کافی نیست بلکه مسئول این سازمان را نیز عزل نموده و به اتهام رشوه و باج و عمل فساد انگیزش به دادگاه عدل سپرده شود
مهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
0
1
خدا لعنت کند افرادیکه با دست درازی به بیت المال ودزدی انرا هدیه میدهند.
ناشناس
|
-
|
۰۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
0
0
یعنی حقوق یک ماه یک کارگر هدیه تشریق فرمایی نماینده هاست. خاک بر سر نهاد های نظارتی با این نظارت کردن هایشان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری