کد خبر: ۲۴۱۲۴۸
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
به نظر می­رسد که نوع جدیدی از اقامتگاه در حال جایگزین شدن است: هتل آپارتمان. بله! هتل آپارتمان های مبله و مجهز این روزها بیشتر توجه مسافران کاری را به خود جلب می­کنند.

4تعداد افرادی که مدام در حال سفرهای کاری هستند، کم نیست. افرادی که برای یک شب یا حتی چند شب اقامت به دنبال یک جای مناسب می­گردند. سال ها و هتل ها و متل ها بهترین اقامتگاه برای مسافران کاری به شمار می آماده اند؛ اما حالا به نظر می­رسد که نوع جدیدی از اقامتگاه در حال جایگزین شدن است: هتل آپارتمان. بله! هتل آپارتمان های مبله و مجهز این روزها بیشتر توجه مسافران کاری را به خود جلب می­کنند. چرا؟ برای دانستن پاسخ، تا انتهای این مطلب جااینجاس را همراهی کنید.


سلف کترینگ؛ وقتی خودتان آشپز هستید

یکی از بزرگ ­ترین مزیت­ های ماندن در هتل آپارتمان­ ها به جای هتل­ها این است که آشپزخانه کاملا مجهز دارند. این یعنی چه؟ یعنی شما می­توانید در هزینه­ های خود صرفه جویی کنید؛ چون دیگر لازم نیست از بیرون غذا سفارش دهید یا به سراغ غذاهای خیابانی نه چندان سالم بروید. به علاوه پختن غذاهای سالم آن هم در آپارتمان شخصی خودتان بیش از پیش حس بودن در خانه را به شما القا می­کند. البته آشپزی باعث می­شود وضعیت جسمی و ذهنی ­تان هم بهتر بماند. درست است که برای کار و تجارت سفر می­کنید، اما باید مراقب ذهن و جسم خود هم باشید. به نظر می رسد بهترین راه هم آشپزی کردن باشد!


موقعیت مکانی خوب هتل آپارتمان ­ها

هتل آپارتمان­ ها اغلب درست در مرکز شهر یا خیلی نزدیک به مناطق تجاری و اداری ساخته شده ­اند. همین دلیل کافی است تا در شمار بهترین اقامتگاه ­ها برای سفرهای کاری قرار گیرند. به طور خلاصه: اگر در هتل آپارتمان­ ها بمانید، نه فقط به مراکز اداری و تجاری شهر دسترسی آسان خواهید داشت؛ بلکه به مراکز خرید، سینما، کافه، رستوران و مکان­هایی از این دست هم نزدیک خواهید بود. اگر در میان هتل­ های تهران یا هتل­ های مشهد جستجو کرده باشید، حتما هتل آپارتمان ­هایی را می­بینید که در یک موقعیت مکانی ایده آل قرار گرفته ­اند؛ مثل هتل آپارتمان تاج محل که در میدان ونک ساخته شده یا بهترین هتل آپارتمان ­های مشهد.