کد خبر: ۲۴۰۲۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
برای اینکه سفری خاطره انگیز با هواپیما را تجربه کنید، باید نکاتی را در نظر بگیرید. نکاتی که به ویژه در اولین تجربه سفر هوایی شما، دارای اهمیت بیشتری هستند.
چگونه اولین سفر خود با هواپیما را خاطره انگیز کنیم؟

برای اینکه سفری خاطره انگیز با هواپیما را تجربه کنید، باید نکاتی را در نظر بگیرید. نکاتی که به ویژه در اولین تجربه سفر هوایی شما، دارای اهمیت بیشتری هستند. چرا که اگر شما خاطره خوبی از خرید بلیط هواپیما و سفر با این وسیله نقلیه داشته باشید، بدیهی است که در سفرهای بعدی، راحت­تر و سریعتر مقدمات سفرتان را مهیا می‌سازید. در صورتی که اگر در اولین تجربه سفر خود با هواپیما با مشکل مواجه شوید، ممکن است دیگر هرگز نخواهید تا چنین سفری را تجربه کنید. اما از آنجایی که با یک بلیط قطار یا اتوبوس نمی‌توانیم به تمام نقاط جهان سفر کنیم، بهتر است نهایت تلاش خود را به کار بگیریم تا اولین سفر هوایی خود را به بهترین شکل ممکن، خاطره انگیز کنیم. حتماً می‌پرسید چگونه؟ تنها کافی است تا با ما، در ادامه این مطلب همراه باشید.

چگونه اولین سفر خود با هواپیما را خاطره انگیز کنیم؟

مدارک سفرتان را فراموش نکنید

امروزه اگر شما کارت ملی خود را به همراه نداشته باشید، حتی نمی‌توانید کارهای بانکیتان را به انجام برسانید. پس چطور انتظار دارید که بتوانید بدون مدارک سفرتان، سوار هواپیما شده و یا اتاق رزرو شده خود در هتل را تحویل بگیرید؟ اهمیت این موضوع باعث می‌شود تا کارشناسان حوزه گردشگری همواره به شما یادآور شوند که پیش از هر چیز، بلیط هواپیما، گذرنامه، بیمه مسافرتی، تائیده رزرو هتل و سایر مدارک شناسایی و سفر خود را در چمدان یا کیف دستی
­تان قرار دهید. البته بد نیست که شما با تهیه کپی از مدارک خود، حتی پا را یک قدم از سایرین فراتر بگذارید تا بتوانید در صورت گم کردن مدارکتان، مراحل جستجو و حتی صدور مجدد آنها را زودتر پیگیری نمایید. در این بین، فراموش نکنید که اگر بیمار هستید و داروی خاصی مصرف می‌کنید، باید به مدارک فوق، نسخه کتبی پزشکتان و حتی دفترچه بیمه خود را نیز اضافه کنید. بدین ترتیب می‌توانید در مقصد سفرتان، راحت­تر داروی مصرفی خود را تهیه کرده و حتی اگر داروی شما در فهرست داروهای ممنوعه در پرواز قرار دارد، بدون مشکل آن را به داخل هواپیما ببرید.

به ابعاد چمدان و بار مجاز در پرواز بی توجه نباشید

در ادامه با
بلیط هواپیما Ghasedak 24 همراه باشید و به این نکته نیز توجه کنید، کسانی که اولین سفر خود با هواپیما را تجربه می‌کنند اغلب توجه چندانی به میزان بار مجاز در یک پرواز ندارند. این افراد معمولاً چمدان دلخواه خود را برای سفر پر می‌کنند و به ابعاد و محتویات آن بی توجه هستند. موضوعی که سبب می‌شود تا مجبور به پرداخت هزینه­های گزافی به عنوان جریمه اضافه بار شده و یا در گیت امنیتی فرودگاه، بیش از سایرین معطل شوند. قرار دادن مایعات در چمدان با حجم زیاد نیز، دیگر موضوعی است که اغلب، این افراد را دچار مشکل می‌کند. به همین خاطر در مطلبی با عنوان " آشنایی با ۵ مشکل عمده مسافران در سفرهای هوایی و راه حل آنها " به بررسی نکاتی پرداخته­ایم که نمی‌گذارند سفر هوایی شما خاطره انگیز شود. از این رو خالی از لطف نیست که این مطلب را نیز مطالعه کرده و با آگاهی بیشتری برای نخستین سفر خود با هواپیما آماده شوید.

صندلی پرواز خود را درست انتخاب کنید

اگر قصد دارید تا سفر هوایی لذت بخشی را تجربه کنید حتماً به محل صندلی خود در هواپیما، اهمیت بدهید. انتخاب صندلی درست در یک پرواز می‌تواند موجب شود تا با آرامش بیشتری سفر خود را به پایان برسانید. در حالی که اگر صندلی نامناسبی را انتخاب کرده باشید، قطعاً در طول سفر به مشکل می‌خورید. به طور مثال فرض کنید تنها سفر می‌کنید و در صندلی میانی یکی از ردیف­ها نشسته­اید، از دو طرف توسط دو نفر غریبه احاطه شده­اید و اصلاً در طول پرواز، احساس آرامش نمی‌کنید. خب بدیهی است که در چنین حالتی هر بار که بخواهید سفر کنید، حاضرید هر نوع بلیط سفری، حتی یک بلیط اتوبوس را برای رسیدن به مقصد خود خریداری نمایید اما با هواپیما سفر نکنید. البته همه چیز در یک سفر خاطره انگیز به انتخاب صندلی پرواز نیز خلاصه نمی‌شود، بنابراین بهتر است برای بررسی سایر راهکارها، با ما در ادامه مطلب "
چگونه اولین سفر خود با هواپیما را خاطره انگیز کنیم؟ " همراه باشید.

چگونه اولین سفر خود با هواپیما را خاطره انگیز کنیم؟

با زمان­ بندی مناسب سفر کنید

اگر با خانواده سفر می‌کنید و به ویژه در همراهان خود یک کودک خردسال دارید، باید بیش از سایرین به زمان توجه نمایید. فراموش نکنید که زمان بندی درست در یک سفر موجب می‌شود تا به موقع به پرواز برسید و از هواپیمای خود جا نمانید. همچنین خرید بلیط در زمان مناسب، ممکن است سبب شود تا بتوانید بلیط هواپیما ارزانتری را تهیه نمایید. بنابراین زمان سفر خود را به تعطیلات یا روزهای آخر هفته موکول نکنید و سعی کنید بلیط خود را در زمانی که مسافران کمتری برای یک پرواز وجود دارند، رزرو نمایید. بدین ترتیب هم با شلوغی در فرودگاه و مقصد خود مواجه نخواهید شد و هم اغلب می‌توانید با هزینه کمتری بلیط ارزان هواپیمای مورد نظر خود را خریداری نمایید.

در پایان یادآور می‌شویم برای خرید انواع بلیط سفر اعم از بلیط هواپیما خارجی و داخلی، بلیط قطار و بلیط اتوبوس می‌توانید در هر زمان دلخواه، به سایت قاصدک 24 مراجعه نمایید. شما
درGhasedak 24 می‌توانید بیمه نامه سفر خود را نیز با بهترین قیمت ممکن و به صورت آنلاین خریداری نمایید و حتی هتل مورد نظر خود در سراسر کشور را با بیشترین تخفیف رزرو کنید. فراموش نکنید که برای دسترسی ساده­تر به تمامی این خدمات، تنها کافی است تا نسخه اندروید اپلیکیشن خرید بلیط سفر قاصدک 24 را از کافه بازار دانلود کنید و بلیط سفر مورد نیازتان را به راحتی و از طریق تلفن همراه خود، خریداری نمایید.

منبع: بلیط ارزان هواپیما: https://ghasedak24.com/بلیط-ارزان-هواپیما

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری