کد خبر: ۲۲۹۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
عضو هیات مدیره استقلال درباره آخرین شرایط این باشگاه توضیح داد.
عضو هیات مدیره استقلال درباره آخرین شرایط این باشگاه توضیح داد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، میرشاد ماجدی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در حاشیه همایش فوتبال کلینیک اظهار کرد: حضور من در مراسم به واسطه سمتم در فدراسیون فوتبال است. شما (خبرنگاران) من را یک بار در جریان بازی تیم‌ملی جوانان دستگیر کردید و یک بار هم این جا. باید خدمت شما عرض کنم که مباحث باشگاه استقلال باید از زبان آقای فتحی به عنوان سخنگوی هیات مدیره و مدیرعامل گفته شود. من تا جایی که بتوانم کمک می‌کنم که هواداران آرامش پیدا کنند اما اگر تخصصی‌تر شود، حیطه اختیارات من نیست و باید از آقای فتحی بپرسید.

او درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات اعضای تیم استقلال گفت: الان یک هفته است که هیات مدیره هر شب جلسه دارد و به دنبال درآمدهایی است که از قبل ایجاد کرده و به آن‌ها نرسیده است. یکی از این مطالبات شب گذشته وصول شد ولی نمی‌توانم آن را اعلام کنم.

در این بخش خبرنگاری از ماجدی سوال می‌کند که این مطالبات مربوط به همراه اول می‌شود که او گفت: بله.

عضو هیات مدیره استقلال افزود: من به هواداران می‌گویم که خیالشان راحت باشد. پول به باشگاه در حال تزریق شدن است و مطالبات اعضای تیم پرداخت می‌شود.

ماجدی درباره انتقاداتی که نسبت به عملکرد هیات مدیره استقلال می‌شود، توضیح داد: چرا هیچ‌کس از هیات مدیره سپاهان و تراکتورسازی سوال نمی‌کند؟ وضعیت هیات مدیره این طور نیست که هر روز صحبت کنند. شاید قبلا این رویه بوده که اعضای هیات مدیره راجع به تاکتیک تیم هم نظر بدهند. اصلا شرح وظایف هیات مدیره این نیست که راجع به تیم صحبت کند. بحث درآمدزایی، بحثی است که باید از سوی اسپانسرها به باشگاه تزریق شود. شما می‌دانید که وضع کشور به شکلی نیست که با یک تماس بتوان پول وصول کرد. هیات مدیره پشت پرده جلسه دارد و در جلسه‌های مختلف شرکت می‌کند که مشکلات مالی را حل کند. یک مقدار از پول اسپانسر پیش‌خور شده ولی این که چرا این اتفاق افتاده، افراد اقتصادی هیات مدیره یعنی آقای منزوی و خلیل‌زاده پیگیر آن هستند.

او در پاسخ به این سوال که آیا استقلال برای جذب مهاجم پول دارد؟ بیان کرد: این در حیطه اختیارات ما نیست. این در حیطه ارتباطی است که مدیرعامل با سرمربی دارد. مطمئنا سرمربی هر درخواستی داشته باشد به صورت مکتوب به مدیرعامل اعلام می‌کند و اگر مدیرعامل صلاح دید، این موضوع را با هیات مدیره مطرح می‌کند.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال درباره تمرینات کم تیم‌ملی پیش از دیدار حساس با عراق توضیح داد: ما بازی بسیار سختی با تیم ملی عراق داریم ولی نگران نیستیم چون اعتقاد داریم که کادر فنی و بازیکنان باهوش و با درایتی داریم. در تمام دنیا قبل از حضور در بازی رسمی، دو، سه روز تمرین می‌کنند. اتفاقی که اخیرا افتاد به مسائل اقتصادی برمی‌گردد. من فکر می‌کنم آقای ویلموتس می‌داند چه کار می‌کند.

ماجدی درباره پرداخت حق و حقوق مربیان تیم‌های پایه گفت: من به این سوالات نمی‌توانم پاسخ بدهم چون در حیطه اختیارات من نیست. دبیر کل فدراسیون که سخنگو است باید به این موضوعات پاسخ دهد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره نقل قولی که از او در ابتدای حضور استراماچونی در ایران منشتر شد مبنی بر این که او این سرمربی ایتالیایی را قبول ندارد تصریح کرد: من واقعا برای عزیزانی که واقعیت‌ها را پخش نمی‌کنند متاسفم. من گفته بودم استراماچونی باید تمرکزش را روی تمرینات استقلال بگذارد اما دوستان در فضای مجازی این موضوع را به شکل دیگری منعکس کردند. خدمت همه دوستان باید بگویم که من در  اینستاگرام صفحه ندارم و به همین دلیل خیلی موضوعات را پیگیری نمی‌کنم. آن زمان که من صحبت کردم زمانی بود که قرار بود چند گزینه در هیات مدیره بررسی شود اما یک شبه یک گزینه را خودشان انتخاب کردند. مشکل من این موضوع بود. در این که استقلال به آرامش رسیده و استراماچونی خوب کار می‌کند شکی نیست. قطعا باید از او حمایت کنیم. من از همین تربیون استفاده می‌کنم و می‌گویم من نه عضو هیات مدیره استقلالم و نه مربی این تیم، من یک هوادار استقلال هستم. من سال‌ها برای تیم بازی کردم و سرپرست استقلال بودم یکی از ستاره‌هایی که روی پیراهن استقلال است هم در زمان بازی خودم بود. حتما یک هوادار استقلال هستم و تا جایی که بتوانم تلاش می‌کنم استقلال بهتر شود. آن نقل قولی که از من منتشر شد در مورد آقای استراماچونی نبود. واکنشی که دوستان به نقل قول من داشتند اشتباه بود صحبت من در باره نحوه آمدن ایشان به استقلال بود.

او درباره نقل قولی که از فتحی رسانه‌ای شد مبنی بر این که ناراحتی استراماچونی مهم نیست بیان کرد: من با آقای فتحی صحبت کردم و او این موضوع را تکذیب کرد.

ماجدی درباره این شایعه که استراماچونی قهر کرده و صحبت‌هایش را از طریق زرینچه به بازیکنان منتقل می‌کند گفت: آیا می‌شود کسی که نفر اول هدایت این تیم است این کار را بکند به نظرم این موضوع یک مقدار فرافکنی است.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد استراماچونی برای دریافت مطالباتش به فیفا نامه ارسال کرده است اظهار کرد: اگر همچنین اتفاقی هم افتاده باشد در هیات مدیره مطرح نشده است.

ماجدی همچنین در پاسخ به این سوال که در کجا می‌توان فتحی را به عنوان سخنگوی استقلال پیدا  کرد گفت: بالاخره باشگاه جایی است که آقای فتحی حضور دارند. افرادی که به عنوان مدیر رسانه‌ای و روابط عمومی در باشگاه فعالیت می‌کنند با فتحی در ارتباط هستند. فکر می‌کنم قشنگ‌تر است که یک جلسه با فتحی هماهنگ کنید تا همانطور که من را دستگیر کردید او را هم دستگیر کنید.

او افزود: شما سوالاتی از من می‌پرسید که مربوط به دیگران است. یک روز از فردی پرسیدند که می‌خواهید قاضی شوید گفت نه پرسیدند چرا گفت چون من چیزی را که دو نفر می‌دانند باید حدس بزنم. الان هم شما سوالاتی از من می‌پرسید که من باید حدس بزنم. من در حیطه اختیارات خودم صحبت می‌کنم و اگر مثلا درباره مبلغ قراردادها بپرسید در جریان نیستم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره حکم کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت هواداران استقلال و این شائبه که گفته می‌شود فدراسیون از تیمی خاص حمایت می‌کند توضیح داد: من یک چیزی را خدمتان عرض کنم این که  همه ما باید به قوانین احترام بگذاریم و اصلا به رنگ‌ها توجه نکنیم. اگر  ما بخواهیم به هر حکم کمیته انضباطی و استیناف اعتراض کنیم نمی‌شود باید به قوانین احترام بگذاریم و به خودمان نگاه کنیم. این فحاشی‌ها باید از استادیوم خارج شود.

او در پایان در واکنش به این که هواداران استقلال به خاطر توهین به مدیر عامل خودشان محروم شدند و باشگاه باید جریمه آن را پرداخت کنند گفت: واقعا اگر این طور باشد ما پول جریمه را پرداخت نمی‌کنیم دیگر این موضوع به خودمان ربط دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری